Quiero Salsa Szczecin

Intensywna Bachata na zakończenie lata

We wrześniu, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem nowego roku szkolnego, zapraszamy Was na intensywne kursy Bachaty! Uruchamiamy aż trzy grupy na trzech różnych poziomach zaawansowania. Spędź aktywnie czas, nawiąż nowe znajomości i naładuj się pozytywną energią poznając ten przepiękny, sensualny taniec.

Bachata 1 jest kursem od podstaw, będziemy się uczyć Bachaty od absolutnego początku :) Spokojne tempo prowadzenia zajęć, każdy ruch i każda figura rozłożona na czynniki pierwsze. Grupa ta będzie spotykać się w środy, począwszy od 5 września.

Bachata 2 to grupa przeznaczona dla osób, które znają już podstawy Bachaty. Nieco przyspieszymy i zaznajomimy się z trudniejszymi figurami. Spotykać będziemy się w środy a pierwsze zajęcia przypadają na 5 września.

Bachata 3 natomiast jest grupą dla bachatowych hardkorowców. Wstęp tylko dla osób, które poziom B2 mają już za sobą. Trudniejsze figury oraz tajemnice rdzennych Dominikańczyków podane jak na tacy. Będzie jechać ostro w czwartki, zaczynając już od 4 września.

Ile zajęć? Ile to kosztuje?

Sprawa jest bardzo prosta :) Otóż każdy z trzech kursów obejmuje równiutko 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Koszt każdego z kursów to 160 PLN od osoby, czyli totalnie po taniości.

Muszę mieć parę? Jak się ubrać?

By wziąć udział w kursie absolutnie nie trzeba mieć pary. Bardzo dużo osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy regularne zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków. Buty? Na pewno zmienne, natomiast na niższych poziomach sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Gdzie Bachatujemy?

Wszystkie grupy bachatują w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na 1 piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl