Quiero Salsa Szczecin

Kontynuacje kursów Salsy w parach

Serdecznie zapraszamy Was na zajęcia w jednej z czterech wiosennych grup Salsy w Parach. Będziecie mieli okazję na dopracowanie techniki, nawiązanie kolejnych znajomości oraz wejście w salsowe wakacje pewnym krokiem!

Trzy grupy dla średnio-zaawansowanych

W roku szkolnym 2016/2017 uruchomiliśmy wiele grup dla początkujących, z których powstało mnóstwo „jedynek”, czyli bezpośrednich kontynuacji. Chcemy być z Wami na każdym etapie rozwoju tanecznego, dlatego postanowiliśmy na wiosnę nie uruchamiać kursu od podstaw, tylko wyszlifować umiejętności istniejących już grup :)

Stąd aż trzy poziomy zbliżone do siebie:

Jedna grupa dla hardkorowców

Na drugim biegunie stawiamy naszą standardową już, poniedziałkową grupę dla wymiataczy. Kurs na poziomie Salsa Pary 6 to pozycja dla tych, którzy niejedno już w tańcu widzieli i chcą wspiąć się na wyżyny :)

Ile zajęć? Jaki koszt?

Wszystkie cztery grupy obejmują po 8 zajęć i kosztować będą 120 PLN od osoby. Na zakończenie wszystkich kursów przewidujemy standardowe losowanie karnetu wśród uczestników grup :)

Gdzie będą zajęcia?

To zależy, poniedziałkowa i środowa grupa spotykać się będą na Pocztowej 31/33, niedzielne zaś na Dąbrowskiego 28.

Sala na Pocztowej znajduje się na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Z kolei sala na Dąbrowskiego znajduje się w szkole tańca Milagro, w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl