Quiero Salsa Szczecin

Kontynuacje kursów tańca

Tańczysz już salsę czy bachatę? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! W semestrze jesiennym przygotowaliśmy dla Was aż osiem kursów na różnych poziomach zaawansowania. W naszym grafiku znajdziecie zajęcia salsy w parach, ladies styling i oczywiście bachaty.

Salsa Pary 1, Pocztowa, poniedziałek w godzinach 20:40 - 22:10, start 16 października. Zapisz się

Salsa Pary 2, Pocztowa, środa w godzinach 20:40 - 22:10, start 11 października. Zapisz się

Salsa Pary 3, Dąbrowskiego, niedziela w godzinach 20:40 - 22:10, start 22 października. Zapisz się

Salsa Pary 1 to idealna pozycja dla osób, które świeżo skończyły kurs dla początkujących Salsa Pary 0. W ramach zajęć poznasz coraz trudniejsze i bardziej ekscytujące figurki, a także ciekawe kroczki solowe do brylowania na parkiecie.

Salsa Pary 2 jest to grupa skierowana do osób, które tańczą salsę od minimum pół roku, natomiast poziom dostosujemy do grupy w taki sposób, że nawet nieco bardziej zaawansowani nie będą się nudzili. Porządne tempo nauczania, dużo tańczenia z muzyką, coraz bardziej zaawansowane figury łączone w mikro układy.

Salsa Pary 3 to grupa skierowana do osób tańczących od około 9 miesięcy. Dużo pracy przed lustrami, dużo pracy w parach, nieco szybsze tempo lecz zawsze dopasowane do grupy :)

Salsa Pary 4, Pocztowa, środa w godzinach 19:00 - 20:30, start 11 października. Zapisz się

Salsa Pary 6, Pocztowa, poniedziałek w godzinach 19:00 - 20:30, start 16 października. Zapisz się

Ladies' Styling, Pocztowa, wtorek w godzinach 20:15 - 21:45, start 17 października. Zapisz się

Salsa Pary 4 to kolejna propozycja dla osób już roztańczonych. Wiecie czego się spodziewać ;) Intensywna praca, pot, czasem łzy (szczęścia i radości z osiąganych sukcesów) :D

Salsa Pary 6 to już tylko pot i łzy :D Ogrom pracy przed lustrami, dużo pracy w parach, szybkie tempo i dużo, dużo, dużo muzyki :)

Salsa Ladies są to zajęcia skierowane do Pań, które ukończyły przynajmniej naszą salsową „zeróweczke”. Kurs ten jest uzupełnieniem do kursów w parach.

Bachata 3, Pocztowa, niedziela w godzinach 20:00 - 21:30, start 15 października. Zapisz się

Bachata 2 to grupa idealna dla wszystkich bachateros tańczących od około 2-3 miesięcy.

Bachata 3 to grupa idealna dla wszystkich bachateros tańczących od około 6 miesięcy. Tutaj poznamy wiele ciekawych technik prowadzenia oraz bardziej skomplikowane figury w parach, a także ciekawe kroki solowe

Ile zajęć? Jaki koszt? Czy trzeba mieć parę?

Wszyściuteńkie kontynuacje obejmują po 10 zajęć trwających 1,5 godziny i każda kosztować będzie 160 PLN od osoby.

Na zakończenie każdego z kursów przewidujemy rytualne losowanie karnetu wśród uczestników grup. Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Gdzie będą zajęcia?

Tym razem sprawa wygląda w zasadzie dość prosto. Otóż

Jak trafić? Sala na Pocztowej znajduje się na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Sala na Dąbrowskiego znajduje się w szkole tańca Milagro, w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Więcej informacji o naszych nowej lokalizacjach znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl