Quiero Salsa Szczecin

Kursy dla początkujących na przedłużenie lata

Jak co roku, by przedłużyć czar beztroskich letnich wieczorów pragniemy zaprosić Was na drugą edycję intensywnych kursów dla początkujących! W tej edycji przygotowaliśmy dla Was dwa kursy dla początkujących! Daj się porwać letniej przygodzie i rozpocznij swój gorący romans z tańcem :)

Salsa Pary 0 to nasz flagowy kurs, pakiet trzech stylów i obowiązkowa pozycja dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty i ruedy de casino, czyli salsy tańczonej w kole. Jest to najlepszy wybór dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Bachata 1 to kurs podstaw bachaty. Tę opcję polecamy osobom, które są zdecydowane na poznawanie tego konkretnego tańca. Nieco wolniejsza i bardziej romantyczna muzyka idzie w parze ze standardowo wysokim natężeniem uśmiechów i ciekawymi kombinacjami figur.

Salsa Pary 0, Dąbrowskiego, poniedziałek, środa w godzinach 20:40 - 22:10, start 4 września. Zapisz się

Bachata 1, Pocztowa, poniedziałek, środa w godzinach 20:40 - 22:10, start 4 września. Zapisz się

Ile zajęć? Jaki koszt? Czy trzeba mieć parę?

Wszystkie trzy kursy obejmują po 8 zajęć po 1,5h i kosztować będą 140 PLN. Na zakończenie wszystkich kursów przewidujemy standardowe losowanie karnetu wśród uczestników grup :) Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Gdzie będą zajęcia?

Salsa Pary 0 spotykać się będzie na Dąbrowskiego 28, zaś Bachata na Pocztowej 31/33.

Sala na Dąbrowskiego znajduje się w szkole tańca Milagro, w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Z kolei sala na Pocztowej znajduje się na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl