Dziś pierwszy dzień nowego szkolnego roku! Nasz nowy taneczny sezon powolutku się rozkręca, czas pomyśleć nowych tanecznych przygodach, o małych i dużych wyzwaniach!
Jesteśmy już z Wami ponad 20 lat, cały ten czas staramy się rozpalić w Waszych sercach ogień, który w naszych płonie od…. całe życie😎 Przez cały ten czas dbamy o to, by każdy z Was na każdym etapie rozwoju mógł iść do przodu. Mamy świadomość tego, że przed nami, na szczęcie, jest jeszcze sporo drzwi do otwarcia. Pomału dojrzewamy do wkroczenia na nowe ścieżki tanecznego rozwoju, bądźcie czujnie, to będzie petarda

A tymczasem małe podsumowanie tego co czeka Was w najbliższym czasie:
1. Kursy dla początkujących: Salsa Pary 1 i Salsa Solo 1
2. Projekt choreograficzny dla świeżaków! Afro Mambo – Ni bombones ni caramelos! Nie musisz być zaawansowany, ale już trochę umiejętności musisz mieć. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami! Pomożemy! Warto bo to przygoda, która bardzo dużo zmieni! Warto! Naprawdę warto bo nowych tematów poruszamy w trakcie naszych spotkań całkiem sporo, warto bo Wasze ciało zyska zupełnie inną jakość ruchu, warto bo w takim tempie na żadnym kursie tak mocno się nie rozwiniecie 🔥 Jest to projekt zarówno dla pań jak i panów!
3. Projekt dla wymiataczy! Afro Mambo Bersy Style -Azucar y canela! Tego po prostu trzeba doświadczyć! To grupa dla naprawdę zaawansowanych! Przede wszystkim dlatego, że bardzo dużo już wiemy, bardzo dużo już umiemy i z prędkością światła wszystko łapiemy. Panie i panowie, szykujcie się na duże emocje!
4. Od marzenia do spełnienia! Nasza kubańska podróż na wschodnią część wyspy! Wymarzona, wyczekana w końcu ma szansę na realizację. Mamy jeszcze kilka miejsc. Łapcie póki są!
5. Kontynuacje kursów w parach i solo znajdziecie w naszym grafiku, ale tak po krótce wyjaśnię, że kursy OPEN to NIE są kursy dla początkujących! To są kursy dla osób, które już doświadczenie mają:
– Salsa Pary Open -poniedziałki godzina 20.45 – grupa zaawansowana – tańczymy już naprawdę długo!
– Salsa Pary 3/4 – środy godzina 20.45 – grupa średnio-zaawansowana mamy za sobą rok nauki
– Salsa Pary 2/3 – niedziela godzina 19.00 – mamy za sobą 4-5 miesięcy nauki
– Salsa Solo 2- czwartki godzina 18.00 – jesteśmy po pierwszym dwumiesięcznym etapie
– Salsa Solo Open – niedziela 17.30 – spokojne tempo przynajmniej pierwszy etap mamy za sobą, ale i dwa i trzy:)
5. Praktyki! Jak co roku także i w tym roku spotykać się będziemy na comiesięcznych praktykach. Będziemy na bieżąco Wam o nich przypominać ale zawsze możecie zajrzeć do naszego grafiku tam również są one zamieszczane💃
Życzymy Wam w nadchodzących roku wielu tanecznych sukcesów, energii oraz motywacji do realizacji wszystkich tanecznych pragnień i przede wszystkim wspólnego, pięknego czasu z ludźmi, w których sercach płonie ten sam ogień🔥
Do zobaczenia!