Wakacje w toku, pogoda piękna, wieczory ciepłe i długie, aż korci by wyjść z domu i rzucić się w nurt tanecznych aktyności z ludźmi, którzy również połknęli tanecznego bakcyla A ponieważ salsa gra nam w duszy od zawsze i niezmiennie pozostaje numer jeden w naszych sercach, dlatego własnie na kursy salsy praganiemy zaprosić Was jeszcze tego lata Przygotowaliśmy dla Was dwa kursy dla początkujących. Grupę, na której będziemy uczyć się tańczyć w parze „Salsa Pary 0” oraz jedną grupę „Salsa Solo 1”. Obie grupy adresowane są do osób, które swoją przygodę z tańcem, pragną dopiero rozpocząć.

Salsa Pary 0

Miejsce: Tkacka 64
Godzina: 19:00 - 20:30
Dzień: poniedziałek
Start: 9 sierpnia

Szczegóły

Ilość zajęć: 8
Cena: 180 PLN/os
Dzień: poniedziałek
Start: 9 sierpnia
Koniec: 4 października

Zajęcia

9.08 (pon), 16.08 (pon), 30.08 (pon), 6.09 (pon), 13.09 (pon), 20.09 (pon), 27.09 (pon), 4.10 (pon)

ZAPISZ SIĘ

  Mamy przypomnieć SMS'em?

  Salsa Solo 1

  Miejsce: Tkacka 64
  Godzina: 19:00 - 20:30
  Dzień: czwartek
  Start: 12 sierpnia

  Szczegóły

  Ilość zajęć: 8
  Cena: 180 PLN/os
  Dzień: czwartek
  Start: 12 sierpnia
  Koniec: 30 września

  Zajęcia

  12.08 (czw), 19.08 (czw), 26.08 (czw), 2.09 (czw), 9.09 (czw), 16.09 (czw), 23.09 (czw), 30.09 (czw)

  ZAPISZ SIĘ

   Mamy przypomnieć SMS'em?

   Salsa Pary 0 i Salsa solo 1 to nasza flagowe pozycja i obowiązkowe kurs dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. To idealny wybór dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą, w spokojnym tempie spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie.

   Wchodzę w to! Jaki jest plan?

   Sprawa wygląda bardzo prosto. Kurs obejmuje łącznie 8 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Cena calutkiego kursu to jedyne 180 PLN od osoby

   Trzeba mieć parę? Jak się ubrać?

   W związku z obecną sytuacją, zmuszeni jesteśmy wprowadzić zmiany dotyczące organizacji zajęć i zapisów. Pragniemy by na zajęciach każdy z Was czuł się komfortowo i bezpiecznie. W związku z tym w najbliższym czasie znacznie ograniczymy ilość osób biorących udział w zajęciach.

   Zanim zatańczymy w parze, musimy być pewni, że doskonale czujecie się tańcząc kroki solo:) Bo jak tu prowadzić partnerkę, jak tu podążać za parterem jeśli krok podstawy jest dla nas zagadką, jeśli ciało chce w prawo a głowa w lewo;). Jeśli nie masz pary, a pragniesz wziąć udział właśnie w tym kursie, skontaktuj się z nami:)Zrobimy co w naszej mocy, by pogodzić Wasze potrzeby, by sprawić Wam radość i nie dawać powodów do zmartwień.

   Salsa solo 1 to zajęcia nie tylko dla kobiet. Zapraszamy na nie zarówno Panie jak i Panów, którzy są gotowi na duże footworkowe wyzwanie:) Podczas tych zajęć czekać Was będzie duża dawka dobrej muzyki, tańca, dobrej zabawy oraz przede wszystkim wiedzy i umiejętności, które sprawią, że z tygodnia na tydzień będziecie wspinać się na kolejne etapy tanecznego rozwoju Będzie dużo… wszystkiego Dużo nowości, dużo wiedzy, dużo powtórzeń, dużo muzyki którą kochacie, a przede wszystkim cudne towarzystwo osób, które dzielą z nami pasję! A co może być piękniejszego?

   Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

   Jak się zapisać?

   Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

   By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs najpóźniej na pięć dni przez rozpoczęciem kursu. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

   Odbiorca: Agencja Artystyczna Quierosalsa Małgorzata Ligocki
   Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

   podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

   Do zobaczenia na zajęciach! Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

   Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

   Gdzie będą zajęcia?

   Będziemy spotykać się w sali przy ulicy Tkackiej 64. Wejście przez kawiarnię Sweet Hormone Cake&Chocolate.

   Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

   Pozdrawiamy,

   QS Team

   Małgorzata Ligocki
   tel: +48 694 911 006
   email: mt@quierosalsa.pl