Quiero Salsa Szczecin

Taniec dla początkujących? Już za chwilę!

Kochani, już w drugim tygodniu stycznia ruszamy z dwiema wyśmienitymi kursami tańca dla osób początkujących. Co do wyboru? Nasze sztandarowe propozycje: Salsa oraz Bachata!

Salsa Pary 0 to nasza flagowa pozycja, czyli pakiet trzech stylów i obowiązkowy kurs dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty a także ruedy de casino, czyli salsy tańczonej po obrębie koła. Jest to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style. Pierwsze zajęcia? Już w poniedziałek 8 stycznia.

Bachata 1 to z kolei pozycja skierowana do wszystkich chcących poznać podstawy tego przepięknego, sensualnego tańca :) Spokojne tempo prowadzenia zajęć, każdy ruch i każda figura rozłożona na czynniki pierwsze. Grupa ta będzie spotykać się we wtorki, począwszy od 9 stycznia.

Ile to kosztuje? Trzeba mieć parę? Jak się ubrać?

Oba kursy obejmują łącznie 10 zajęć, odbywających się raz w tygodniu. Koszt każdego z kursów to 160 PLN od osoby. Na koniec zarówno jednego jak i drugiego kursu, w ramach obchodów piętnastolecia naszej szkoły, odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu :)

Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków :) Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Gdzie przyjść?

To zależy. Otóż poniedziałkowa grupa będzie spotykała się w sali przy ulicy Dąbrowskiego 28, która znajduje się w szkole tańca Milagro. To raczej mały, piętrowy budynek, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Przed budynkiem znajduje się malutki parking, a do budynku wchodzi się przez uroczą furteczkę.

Wtorkowa grupa bachaty będzie się natomiast spotykała na Pocztowej 31/33. Sala znajduje się na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl