Quiero Salsa Szczecin

Wiosenny spływ kajakowy Iną!

Kochani! Zgodnie z obietnicą zapraszamy Was na kolejny, tym razem wiosenny, jednodniowy spływ kajakowy Iną. Zatem w już ostatnią sobotę maja tj 30.05.2015 spotykamy się w Poczerninie by wyruszyć w nieco dłuższą niż zazwyczaj, ale też ciut łatwiejszą trasę:)

Plan gry:

Do dyspozycji uczestników mamy kajaki dwuosobowe oraz jednoosobowe. Oczywiście kajaki jednoosobowe dla zdecydowanych i śmiałych.

Koszt spływu:

×Uwaga! Zapisy i wpłaty zbieramy do 22 maja 2015 roku. Wpłat prosimy dokonywać osobiście, przed lub po zajęciach według grafiku lub na practice.

W cenie:

Jeśli chodzi o dojazd na miejsce spływu, to wiadomo, jedziemy samochodami. Bardzo prosimy o informację kto i ile ma wolnych miejsc w samochodzie. Osoby, które nie mają jak dojechać, prosimy o kontakt. Pomożemy szukać miejsc :) Uczestnicy we własnym zakresie muszą zaopatrzyć się w odpowiedni ubiór (zapasowe ubranie jeden komplet, który zostanie w samochodzie i na wszelki wypadek drugi, szczelnie zamknięty do kajaka), jedzonko (kiełbaski, napoje), oraz dojechać na miejsce zbiórki. Organizatorem imprezy jest firma kajaki-szczecin.pl.

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Masz uwagi?


Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl