Quiero Salsa Szczecin

Wrześniowe Kontynuacje

Tańczysz już salsę czy bachatę? A może marzy Ci się występ na scenie? Pamiętaj aby już w wrześniu dać się porwać tanecznej przygodzie, już niedługo ruszamy z czterema intensywnymi kontynuacjami!

Salsa Pary 1 to idealna pozycja dla osób, które świeżo skończyły kurs dla początkujących Salsa Pary 0. W ramach zajęć poznasz coraz trudniejsze i bardziej ekscytujące figurki oraz ciekawe kroczki solowe do brylowania na parkiecie.

Salsa Pary 2/3 będzie grupą łączoną, skierowaną dla osób, które tańczą salsę od minimum pół roku, natomiast poziom dostosujemy do grupy w taki sposób, że nawet nieco bardziej zaawansowani nie będą się nudzili. Porządne tempo nauczania, dużo tańczenia z muzyką, coraz bardziej zaawansowane figury łączone w mikro układy.

Bachata 2/3 to również grupa łączona, idealna dla wszystkich bachateros tańczących od minimum 3 miesięcy. Tutaj poznamy wiele ciekawych technik prowadzenia oraz bardziej skomplikowane figury.

Salsa Choreo obiecywaliśmy uruchomić dopiero na wiosnę, ale wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom ruszamy z nią już we wrześniu. Będzie to raczej prosty układ solowy, tempo raczej szybsze, zarówno dla Pań jak i Panów tańczących od minimum 9 miesięcy Tańczyć będziemy naszą nową, autorską choreografię w stylu on2

Salsa Pary 1, Dąbrowskiego, poniedziałek, środa w godzinach 19:00 - 20:30, start 4 września. Zapisz się

Salsa Pary 2/3, Pocztowa, wtorek, czwartek w godzinach 20:30 - 22:00, start 5 września. Zapisz się

Bachata 2/3, Pocztowa, poniedziałek, środa w godzinach 19:00 - 20:30, start 4 września. Zapisz się

Salsa Choreo, Dąbrowskiego, wtorek, czwartek w godzinach 20:00 - 22:00, start 29 sierpnia. Zapisz się

Ile zajęć? Jaki koszt? Czy trzeba mieć parę?

Kontynuacje obejmują po 8 zajęć trwających 1,5 godziny i kosztować będą 140 PLN od osoby.

Wyjątek stanowi grupa Choreo, która obejmie też 8 spotkań, ale każde zajęcia trwać będą 2 godziny. Kurs kosztować będzie 180 PLN.

Na zakończenie wszystkich kursów przewidujemy rytualne losowanie karnetu wśród uczestników grup Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary, zaś w przypadku grupy Choreo nawet nie można mieć pary Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Gdzie będą zajęcia?

No i tu jest wesoło. Otóż:

Sala na Pocztowej znajduje się na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Sala na Dąbrowskiego znajduje się w szkole tańca Milagro, w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Więcej informacji o naszej nowej lokalizacji na Kurzej Stopce podamy już niedługo aktualizując ten wpis oraz aktualizując naszą zakładkę lokalizacje.

Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl