Wiosenna Wyprawa na Kubę 2021

Od Marzenia do spełnienia, wiosna 2021
Już od 1330 PLN
Weź udział
16 kwietnia 2021 (piątek) - 3 maja 2021 (poniedziałek)
Kuba

Opis wydarzenia

Kochani! Wiecie, że jak postawimy przed sobą jakiś cel to staramy się dążyć do jego realizacji. W tym roku wiadomo, trzeba było odpuścić. Ale plan pozosatał planem i nadal pragniemy nasze marzenia spełniać. Mamy nadzieję, wyruszuć na podobój nieodkrytej jeszcze przez nas części, tej przepieknje wyspy, w kwietniu. Bardzo prosimy o zapisy tylko osoby, które wiedzą, że chcą, mogą i są przekonane, że bez względu na okoliczności popełnią to szaleństwo razem z z nami!

Niebawem stworzymy grupę zamkniętą na FB, tylko dla uczestników wyprawy, na której będziemy informować o kolejnych etapach tego szaleństwa

Wkrótce więcej szczegółów pojawi się na naszej stronie. W tej chwili pracujemy nad programem, który będzie się różnił od tego lutowego. Przede wszystkim będzie to wyprawa na wschodnią część wyspy. Tak bardzo ogólnie podchodząc do tematu w głowach mamy: Hawanę, Santa Clara, Camaguey, Bayamo, Santiago de Cuba, Baracao. Niedługo ciut bardziej się rozpiszemy, a konkretne decyzje zapadną po powrocie z pierwszej edycji. Bądźcie czujni, a Tym czasem zapraszamy do rezerwacji. Miejsc jest mało, a ostatnio rozeszły się błyskawicznie. Kochani bardzo prosimy o przemyślane decyzje. Jeśli macie pytania piszcie się śmiało!

Pamiętajcie również, że powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Pakiet: Od marzenia do spełnienia
1330 PLN
do 6.11
zobacz
cennik
do 6 listopada1330 PLN
UWAGA! 4 ostatnie wolne miejsca!

Inne wydarzenia w QS

Póki co nie mamy zaplanowanych wydarzeń. Bądźcie czujni, szykujemy niespodzianki :)