Pomarańczowa wyprawa na Kubę. Jesień 2020

Od Marzenia do spełnienia
Już od 1330 PLN
11 listopada 2020 (środa) - 25 listopada 2020 (środa)
Kuba

Opis wydarzenia

Długo to trwało ale wiecie ile różnych kwestii mamy do skoordynowania, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Będzie to wyjazd w terminie od 11 listopada (+/- 3 dni)  do 25 listopada (+/- 3 dni) 2020 roku. Bardzo prosimy o zapisy tylko osoby, które wiedzą, że chcą, mogą i są przekonane, że bez względu na okoliczności popełnią to szaleństwo razem z z nami!

Niebawem stworzymy grupę zamkniętą na FB, tylko dla uczestników wyprawy, na której będziemy informować o kolejnych etapach tego szaleństwa

Wkrótce więcej szczegółów pojawi się na naszej stronie. W tej chwili pracujemy nad programem, który będzie się różnił od tego lutowego. Przede wszystkim będzie to wyprawa na wschodnią część wyspy. Tak bardzo ogólnie podchodząc do tematu w głowach mamy: Hawanę, Santa Clara, Camaguey, Bayamo, Santiago de Cuba, Baracao. Niedługo ciut bardziej się rozpiszemy, a konkretne decyzje zapadną po powrocie z pierwszej edycji. Bądźcie czujni, a Tym czasem zapraszamy do rezerwacji. Miejsc jest mało, a ostatnio rozeszły się błyskawicznie. Kochani bardzo prosimy o przemyślane decyzje. Jeśli macie pytania piszcie się śmiało!

Pamiętajcie również, że powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zapisy zakończone

Kochani, zakończyliśmy już zapisy na to wydarzenie, życzymy Wam udanej zabawy i do zobaczenia na miejscu!