Sierpniowy Supospływ z NRGY SUP!

Już od 75 PLN
Partnerzy: Energysports

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neo.pl/CUST008221/quierosalsa.neo.pl/public_html_open/wp-content/themes/banshee/event-content-plan.php on line 22
20 sierpnia 2017 (niedziela)

Opis wydarzenia

Kochani!

Po lipcowym,  niepowtarzalnym supospływie nie mogło być inaczej. Postanowiliśmy  wybrać się raz jeszcze i zaprosić Was na supowe eksplorowanie rzek i jezior Pojezierza Drawskiego pod wspaniałą opieką NRGY SUP.  Już 20 sierpnia (tym razem spływamy w niedziele) zapraszamy Was na całodniową wycieczkę na SUPach do ośrodka DRAWTUR w Czaplinku.  Również tym razem na półmetku czekać na nas będzie ognicho i ogniskowe przekąski:). Więc o prowiant martwić się nie musicie. Zabierzcie ze sobą tylko coś do picia, stroje kąpielowe również się przydadzą:)

Zainteresowanych osób jest sporo, więc nie czekajcie do ostatniej chwili. Dla tych co jeszcze nie wiedzą czym SUP’y są, króciutkie przypomnienie:

Stand Up Paddleboard: czyli o deskach z wiosłem. Jest to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Nie ma znaczenia wiek czy kondycja, aby wiosłować nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania fizycznego, za to ćwicząc regularnie poprawisz sylwetkę. Może być formą delikatnego ćwiczenia połączonego z relaksem lub wymagającym fizycznie treningiem. Jest to doskonała alternatywa dla siłowni! SUP poprawi nie tylko sylwetkę, ale jest także gwarancją poprawy nastroju.

Zdjęcie autorstwa Marcina Jabłońskiego

To nowy sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, relaks i świetną zabawę dla całej rodziny. Dzięki minimalnemu zanurzeniu możesz pływać w każdych warunkach. Pływanie na desce z wiosłem daje możliwość dotarcia do niedostępnych wcześniej miejsc, pływając zarówno po rzekach, jeziorach jak i morzach. Stojąc na wodzie widzisz więcej! SUP nie jest tak uzależniony od warunków pogodowych jak inne sporty wodne (jedyną przeszkodą jest silny wiatr na otwartych, dużych akwenach). Po opanowaniu podstaw sport ten jest bardzo bezpieczny. Deska z wiosłem to wspaniała alternatywa dla kajaka czy windsurfingu w bezwietrzne dni.

Koszt: 75 PLN od osoby

Cena zawiera:

  • wypożyczenie sprzętu
  • kamizelki
  • pianki dla chętnych
  • jedzonko i napoje
  • gwarantowane uśmiechy :)
  • przewodnik

Dojeżdżamy na miejsce własnym transportem. Jeśli nie macie jak dojechać, pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić nas o pomoc. Miejsce w samochodzie na pewno się znajdzie:)

Dla chętnych wyjazd dzień wcześniej, by nie zrywać się w niedziele bladym świtem i by móc popatrzeć z pomostu na zachodzące słońce:) a potem ogrzać się przy ognisku. Nocleg pod namiotami, lub w wynajętych pokojach w zależności od Waszych potrzeb.

Plan wydarzenia

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!