Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Czyli czerwcowe tańcowanie na SUP`ach u Witka :)
Już od 60 PLN
Partnerzy: Energysports
2 czerwca 2016 (czwartek) - 4 czerwca 2016 (sobota)

Opis wydarzenia

Kochani! Niby jeszcze dużo czasu, ale ten płynie nieubłaganie, zatem już teraz pragniemy zaprosić Was na zakończenie naszego pomarańczowego roku szkolnego. Coś w tym Czaplinku jest magicznego bo wciąż tam wracamy i wracać będziemy, oby jak najdłużej :) Jak zwykle na naszych wyjazdach łączymy taniec i różne aktywność fizyczne na świeżym powietrzu. W tym roku chcielibyśmy znowu popływać na SUP`ach. Dlaczego? Tym co byli z nami w ubiegłym roku nie musimy tłumaczyć, Ci którzy nie próbowali... uwierzcie, warto :) Jest to przecudowny relaks na łonie natury: cieplutkie słońce, rześki wiatr, kojąca woda i fantastyczni ludzie.

To wszytko do obiadu :) Po obiedzie chwila odpoczynku i do kolacji czeka nas kolejna porcja cudownego relaksu, tym razem na zajęciach tanecznych :)

czyżby? z pewnością!!! grupa choreło będzie miała już pokaz za sobą ;) hihi dacie rade!! my w to nie wątpimy!!! Pamiętajcie im trudniejszy początek, tym satysfakcja większa na koniec!

Po kolacji tańczymy do rana na pomarańczowych wprawkach, o ile pogoda nie sprawi, że zasiedzimy się przy ognisku opowiadając czarne historie rodem z sal tanecznych w QS.

 

Zajęcia na wodzie

Wyjazd ten stworzyliśmy głownie z myślą o SUP'ach (Stand Up Paddleboard) czyli o wielkich deskach z wiosłem. Jest to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie, jest sportem dla każdego. Nie ma znaczenia wiek czy kondycja. Aby wiosłować nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania fizycznego, za to ćwicząc regularnie,  poprawisz sobie sylwetkę.

Może być formą delikatnego ćwiczenia połączonego z relaksem lub wymagającym fizycznie treningiem. Jest to doskonała alternatywa dla siłowni! SUP poprawi ci nie tylko sylwetkę, ale jest także gwarancją poprawy nastroju. To nowy sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, relaks i świetną zabawę dla całej rodziny.

Dzięki minimalnemu zanurzeniu możesz pływać w każdych warunkach. Pływanie na desce z wiosłem daje możliwość dotarcia do niedostępnych wcześniej miejsc, pływając po rzekach, jeziorach i morzach. Stojąc na wodzie widzisz więcej! SUP nie jest tak uzależniony od warunków pogodowych jak inne sporty wodne. Jedyną przeszkodą jest silny wiatr na otwartych, dużych akwenach. Po opanowaniu podstaw sport ten jest bardzo bezpieczny. Deska z wiosłem to wspaniała alternatywa dla kajaka czy windsurfingu w bezwietrzne dni.

Pływamy od piątku do niedzieli, od 3 do 4 godzin każdego dnia.

 

 

Jeśli chodzi o kwestie zajęć wodnych, wybrana opcja zależy od Waszych preferencji. Jedna opcja nie wyklucza drugiej, możecie łączyć je dowolnie.

Niebawem pojawia się także informacje o żaglach, windsurfingu i jeździe konnej :) Bądźcie czujni i rezerwujcie miejsca!

 

Zapisy

Ponieważ sporo jest chętnych na nasze miejsce, musimy zarezerwować  ośrodek dość szybko. Prosimy zatem o rezerwacje miejsc maksymalnie do 31 kwietnia. Wpłat prosimy dokonywać osobiście na zajęciach według grafiku.

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!