Quiero Salsa Szczecin

Zacznij przygodę z Lindy Hop

Zapraszamy serdecznie na trzy kursy Lindy Hop, jeden dla zupełnie początkujących oraz dwa kursy kontynuacyjne :) Jeśli lubisz muzykę swingową, chcesz nauczyć się tańczyć lub poszerzyć swoje umiejętności – dołącz do nas!

Lindy Hop 0 to grupa skierowana do osób początkujących. Podczas zajęć poznacie podstawowe kroki, nauczycie się prowadzić i podążać w tańcu.

Lindy Hop 1 z drugiej strony to grupa doskonaląca technikę i rozszerzająca swój repertuar taneczny. Przeznaczona jest dla osób, które kurs LH0 mają już za sobą.

Lindy Hop 2 to pozycja dla osób, które powiedzmy, niejedno już w Lindy Hopie widziały :P

Kiedy? Za ile?

Oba kursy kontynuacyjne, czyli LH1 oraz LH2 startują w środę 28 lutego. Jako pierwsza, w godzinach od 19:00 do 20:15, spotykać się będzie grupa LH2. Później zaś, w godzinach od 20:30 do 21:45 przyjdzie czas na ekipę LH1.

Niecały tydzień później, we wtorek 6 marca, ruszy z kolei grupa początkująca. Spotykać się ona będzie w każdy wtorek w godzinach od 19:30 do 20:45.

Wszystkie kursy obejmują łącznie 8 zajęć, każde zajęcia trwają równiutko 75 minut. Koszt udziału w zajęciach to jedyne 120 PLN od osoby. I to za cały kurs! Czyli malutko :)

Gdzie będą zajęcia?

Zajęcia Lindy Hop prowadzimy niezmiennie w sali przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w szkole tańca Milagro, czyli takim małym, w piętrowym budyneczku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Małgorzata Ligocki, tel: +48 694 911 006, email: mt@quierosalsa.pl