Kochani!

Dostajemy od Was sporo zapytań dotyczących poziomów wtajemniczenia. Która grupa adresowana jest do osób początkujących? Do której grupy zapisać się jeśli mam już jakieś doświadczenie. Spieszymy z wyjaśnieniem, ponieważ przez lata, szczególnie kursy dla początkujących miały nieco inną nazwę, wciąż pytacie właśnie o te nasze zeróweczki, a my już dość dawno zmieniliśmy nazwy

Jeśli nie tańczyłeś nigdy salsy, a pragniesz rozpocząć swoją przygodę z salsą to wybierasz kursy: „Salsa Pary 1” lub „Salsa Solo 1” !!!

Kurs „Salsa Pary” nie oznacza, że musisz przyjść z parterem czy z partnerką. Po prostu jeśli pragniesz nauczyć się tańca w parze, zapisz się na taki kurs, przyjdź a my zatroszczymy się już o resztę

Kurs „Salsa Solo” to kurs, na którym każdy z Was pracuje nad swoimi umiejętnościami solo, tańczymy solo, nie w parze;), każdy sam uczy się kroków, pracy ciałem, pracy rąk, pracy stóp. Estetyka ruchu, muzyka, interpretacja, to kropla w morzu tego o czym na takich zajęciach rozmawiamy i doskonalimy, oczywiście pomalutku, albo trochę szybciej w zależności od tego na co grupa pozwala, bo dostosowujemy i tempo i materiał do tego co uznamy, że w danej grupie jest najważniejsze.

Jeśli masz już doświadczenie to wybierasz grupy z nieco wyższymi numerkami;) albo grupy OPEN!

Grupy SALSA SOLO OPEN lub SALSA PARY OPEN to grupy dla osób tańczących! Każda z nich jest na nieco innym etapie, dlatego jeśli masz wątpliwości napisz do nas spróbujemy znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Najczęściej wszystkie nasze grupy (z wyjątkiem grup choreograficznych) składają się z ośmiu zajęć. Każde z zajęć w naszej szkole to 90 minut dość intensywnej pracy. To daje nam czas na solidne powtórki, ale również czas na to by za każdym razem iść krok do przodu. Każde osiem zajęć, to mocno złożony cykl zajęć, to kontynuacja tego czym zajmowaliśmy się wcześniej, to tak zaplanowany etap Waszego rozwoju by otworzyć drzwi przed kolejnym etapem

A przy okazji, od grudnia ruszamy z nowymi, wtorkowymi grupami dla początkujących! Bądźcie czujnie bo te grupy będą spotykać się w nowym miejscu:

Salsa Pary 1

Miejsce: Dance Factory Korzeniowskiego 7
Godzina: 20:30 - 21:45
Dzień: wtorek
Start: 2 stycznia

Szczegóły

Ilość zajęć: 7
Cena: 240 PLN/os
Dzień: wtorek
Start: 2 stycznia
Koniec: 13 lutego

Zajęcia

2.01 (wt.), 9.01 (wt.), 16.01 (wt.), 23.01 (wt.), 30.01 (wt.), 6.02 (wt.), 13.02 (wt.)

Salsa Solo 1

Miejsce: Dance Factory Korzeniowskiego 7
Godzina: 19:00 - 20:20
Dzień: wtorek
Start: 2 stycznia

Szczegóły

Ilość zajęć: 7
Cena: 210 PLN/os
Dzień: wtorek
Start: 2 stycznia
Koniec: 13 lutego

Zajęcia

2.01 (wt.), 9.01 (wt.), 16.01 (wt.), 23.01 (wt.), 30.01 (wt.), 6.02 (wt.), 13.02 (wt.)

I jeszcze jedna niespodzianka, również w grudniu startujemy z nowym cyklem zajęć, dla osób, które pragną jeszcze intensywniej i głębiej popracować nad bodymovementem: AFRICAN BODY EXPERIENCE!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zapraszamy!

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl