Kochani!

Kolumbia 2.0’🥳 Zapisy już ruszyły!
Postanowiłyśmy z Beatą zabrać jeszcze jedną grupę w tym roku do Kolumbii, bo Szczecin w tym roku oszalał na jej punkcie🤩 Ta wycieczka będzie zupełnie inna, tak by Ci z Was co biorą udział w naszej pierwszej wyprawie, mogli także zostać i poznać kolejne miejsca w tym kolorowym raju🙃

🗓️ 22.02 – 08.03

📍Kolumbia z karnawałem w Barranquilla

🧷Opis i zapisy:

Kolumbia z karnawałem w Barranquilla

Mamy dwa rabaty, pierwszy ogólnodostępny, drugi tylko dla nas. Razem to
1500 zł upustu za szybką decyzję tylko do 1 lipca!

Kod rabatowa dla Quierosalsa:
– Go 500 Travel – dla osób zapisujących się pojedynczo
– ⁠kolumbia 1000 – dla osób, robiących zgłoszenie w parze

To jak Kochani? Jedziemy? Wiadomo! Taka okazja już się nie zdarzy❤️‍🔥🇨🇴❤️‍🔥

WAŻNE! Loty kupuje nam biuro GO TRAVEL i proszę tę opcję zaznaczajcie podczas rezerwacji!

A jeśli jeszcze się wahasz to mamy dla Ciebie 7 powodów, dla których warto do naszej wyprawy dołączyć:

1. Autentyczne doświadczenie kulturowe! Kolumbia jest kolebką wielu tradycyjnych tańców. Podczas naszej wyprawy, będziemy mieć możliwość nauczyć się ich od lokalnych instruktorów. To unikalna okazja do zanurzenia się w kolumbijskiej kulturze.

2. Energia i atmosfera! Kolumbijskie miasta, zwłaszcza Cali, znane jako „Stolica Salsy”, tętnią życiem nocnym. Kluby taneczne oferują niesamowitą atmosferę, gdzie można tańczyć do białego rana.

3. Muzyka na żywo! Kolumbia jest znana z różnorodnej i bogatej sceny muzycznej. Podczas takiej wyprawy można doświadczyć koncertów na żywo, które dostarczają niepowtarzalych wrażeń i inspiracji tanecznych.

4. Przyjaźni ludzie: Kolumbijczycy są znani z gościnności i entuzjazmu! Kochają taniec!

5. Piękne krajobrazy i atrakcje turystyczne! Kolumbia oferuje nie tylko bogatą kulturę taneczną, ale także zapierające dech w piersiach krajobrazy, od karaibskich plaż po andyjskie szczyty. Można połączyć taniec z odkrywaniem przyrodniczych cudów tego kraju.

6. Warsztaty taneczne! W Kolumbii dostępne są różnorodne warsztaty taneczne na wszystkich poziomach zaawansowania. Możesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

7. Kulinaria! Kolumbia oferuje bogatą i zróżnicowaną kuchnię, która jest idealnym uzupełnieniem tanecznej wyprawy. Możesz spróbować tradycyjnych potraw, takich jak arepas, bandeja paisa czy empanadas, które dodadzą energii na długie wieczory taneczne.

Taniec w Kolumbii to nie tylko ruch, ale także pełne zanurzenie się w rytmy, melodie i ducha kolumbijskiej kultury!

To jak? Gotowi na kolumbijską przygodę?

Mamy już grupę na whatsapp, grupa się pomału tworzy, dlatego jeśli jesteś gotowy na tę naprawdę wyjątkową przygodę daj znać dołączę Cię do naszej wyprawowej drużyny!

Kontakt⬇️⬇️⬇️

Małgorzata QS

+48 694 911 006

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl