Jedziemy? Jedziemy! Nie możemy się doczekać bo narty kochamy, bo zimę w tak pięknych okolicznościach przyrody uwielbiamy, słońce nigdzie tak cudownie nie świeci a o kuchni już nawet nie wspominamy bo wiadomo, że włoska najlepsza na świece! Dlatego tam co roku wracamy i już 18 marca na włoskie stoki zapraszamy!

Tym razem zabierzemy Was w miejsce, w którym jeszcze nie byliśmy. Wybór w tym sezonie padł na San Pellegrino. Od kilku sezonów jeździliśmy do Civetty, którą kochamy, ale chyba przyszedł czas na nowe doświadczenia🙃

Kiedy: 18-25.03.2023
Gdzie: San Pellegrino, Falcade, Alpe Lusia
Z kim: Jak co roku z biurem Fun-Tomas

Zarówno dla tych co będą dopiero próbować swoich sił na stoku, jak i dla tych, co pragną podszlifować swoje umiejętności, będą dostępne szkolenie narciarskie z ekipą instruktorską FUN-Tomas. Gorąco zachęcamy do skorzystanie z tej wyjątkowej okazji!

Jeśli chodzi o transport to jedziemy autokarem. Jeśli macie jakiekolwiek pytanie piszcie, dzwońcie, na wszystkie chętnie odpowiem. Ale zapisujcie się proszę bezpośrednio w biurze. Hasło przy zapisie to Quierosalsa. Bartosz już na Was czeka!

Więcej szczegółów dotyczących naszego wyjazdu znajdziecie na stronie organizatora: https://fun-tomas.pl/oferta/sanpellegrino/

Zapisy
E-mail: biuro@fun-tomas.pl

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl