Wieści

Witamy we wtorkowym podsumowaniu zdarzeń z naszej szkoły :) Po pierwsze Gośka dochodzi powoli do siebie, co nas wszystkich bardzo cieszy i już niedługo będzie mogła sukcesywnie wracać do kolejnych grup.

Po drugie dokładnie za tydzień, we wtorek 3 lutego, wystartuje nowa grupa dla początkujących, na którą zapraszamy serdecznie wszystkie osoby chcące rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Jest jeszcze trochę wolnych miejsc, dlatego można śmiało się zapisywać.

Po trzecie przypominamy, iż grupa P3 wystartuje dopiero w niedzielę 15 lutego. Zajęcia odbywać się będą w sali na Dąbrowskiego w godzinach od 18:30 do 20:00.

Po czwarte w ostatnią środę 21 stycznia wystartowała nowa grupa na poziomie P1. Jest to propozycja dla osób, które świeżo ukończyły kurs dla początkujących, lub zakończyły blok salsy na kursie dla początkujących. Bardzo polecamy.

I na koniec niedzielna grupa, którą po drobnych zawirowaniach godzinowych przejął Marek, osadza się już na ostatnie trzy tygodnie w niedziele w godzinach od 20:00 do 21:30. Grupa adekwatne do poziomu walczy z dość zaawansowanym układem pachangi, ale z naszych relacji wynika, że radzi sobie dzielnie i trzymamy za nich kciuki :)

Więcej informacji znajdziecie w grafiku naszych zajęć. Zapraszamy! :)

 

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl