Kochani! Na ten jedyny i niepowtarzalny weekend w roku chcielibyśmy zaprosić Was na wspólny wyjazd do Runowa w województwie pomorskim. Tym razem z nastawieniem głównie na jazdę konną, dla tych co już haczyk połknęli, jak i dla tych co przygodę z nieparzystokopytnymi planują rozpocząć.

Termin: 30.05-01.06

Miejsce: Runowo woj. Pomorskie

Koszt: 230 zł

Cena obejmuje:

– dwa noclegi

– 4 h jazdy konnej

– wyżywienie (wyjazd rozpoczynamy kolacją w piątek, w sobotę trzy posiłki, w niedziele kończymy obiadem) -piątkowe ognicho -spływ kajakowy(sobota do południa)

 

Cena nie obejmuje

– dojazdu

-ubezpieczenia

 

Ramowy plan:

PIĄTEK: przyjazd w godzinach wieczornych kolacja ognicho

SOBOTA: śniadanie, spływ kajakowy obiad jazda konna kolacja

NIEDZIELA: śniadanie, jazda konna obiad powrót do domu ewentualnie dodatkowe jazdy, bądź wypoczynek, ostatnie spacery po tamtejszych lasach

 

Teoretycznie spotykamy się tam w piątek po południu.Natomiast jeżeli macie czas i chcielibyście wcześniej uciec na łono natury,możecie przyjeżdżać do ośrodka już w piątek rano i np wykupić dodatkowe jazdy.

 

Koszt dodatkowej jazdy(nieuwzględnionej w ofercie) to ok.35 zł. Dla osób które konno jeździć nie chcą, a chciałyby uczestniczyć w naszym wyjeździe, proponuję zabrać ze sobą pojazdy jednośladowe…innymi słowy rowery, gdyż miejsce w którym się znajdziemy sprowokuje Was do aktywnego wypoczynku, PRZEKONACIE SIĘ SAMI…

Tym razem także proponujemy Wam ubezpieczenie, to koszt około 22 zł. W zależności od tego jak duża grupa tym razem z nami pojedzie. Mamy dwa tygodnie na rezerwacje miejsc,zatem wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się do mnie na maila, oraz o dokonanie wpłaty rezerwacyjnej do 11 kwietnia na konto: Stadnina Koni Ośrodek Jeździecki Runowo 62 76-230 Potęgowo Woj. pomorskie Nr konta BGŻ: 61 2030 0045 1110 0000 0092 9140 Z DOPISKIEM SZKOŁA TAŃCA QUIEROSALSA SZCZECIN.

Miejsce, w które planuję Was zabrać tym razem, możecie obejrzeć na stronce: www.skrunowo.pl Możecie zabierać ukochane czworonogi ze sobą, będą miały się gdzie wybiegać :)