Kochani! Po absolutnym sukcesie ubiegłorocznego wyjazdu do Krynicy postanowiliśmy zaprosić Was w to przeurocze miejsce także tej zimy! Bogatsi o doświadczenia z poprzedniego wyjazdu, postanowiliśmy nieco zmodyfikować program. Zatem w tym roku zamiast warsztatów tanecznych, na które i tak nikt z nas nie miał już siły po całym dniu narciarsko-łyżwiarskiego szaleństwa, chcielibyśmy zaprosić Was na… warsztaty wokalne!

 

Krynica to „zimowe miasteczko”, w którym na każdym kroku czuje się wakacyjny luz i entuzjazm związany z licznymi zawodami i imprezami sportowymi. Wśród bujnych lasów beskidzkich, w dolinie potoku Kryniczanki, powietrze aż szczypie świeżością. Park zdrojowy, magiczna architektura, świetnie przygotowane trasy narciarskie i snowboardowe, kolejka linowo-szynowa na Górę Parkową, „Rajskie Ślizgawki” oraz doskonała infrastruktura sportowa: tor saneczkowy, basen i wspaniałe, kryte lodowisko. Corocznie w Krynicy odbywają się imprezy oraz zawody narciarskie i snowboardowe: Demo Tour Rossignol, Międzynarodowe Mistrzostwa Narciarskie IFD, Mistrzostwa Polski w Snowboardzie oraz Fiat Freestyle Team Quiksilver.

 

WARUNKI NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE:

Narciarze i Snowboardziści będą w Krynicy zachwyceni: Jaworzyna Krynicka (1114 m.n.p.m.) jest bowiem największym ośrodkiem narciarskim Beskidu Sądeckiego, a na jej szczyt wjeżdża się jedną z najszybszych i najnowocześniejszych w Polsce kolejek gondolowych (2211 m długości). Kompleks Jaworzyny uzupełnia dodatkowo 7 wyciągów, w sumie 8 tras zjazdowych, świetnie przygotowanych – dośnieżanych, ratrakowanych i oświetlonych. Fani freestyle’u i snowboardu docenią funkcjonujący na Jaworzynie snowpark wyposażony w 2 pikniki (4m każdy) ustawione płasko w dół, rurki (4 i 8m), prostą boxie (8m) oraz inne przeszkody, w tym spin. Kompleks narciarski „SŁOTWINY” – najstarszy ośrodek narciarski w Krynicy, dysponuje 3 wyciągami (950 m, 860 m, 120 m). Wyciągi są oświetlone, dośnieżane i ratrakowane. Zaletą jest w miarę niska cena oraz zaplecze gastronomiczne na stoku. Ośrodek Narciarski Henryk znajduje się na zboczu Góry Krzyżowej w samym centrum Krynicy. W jego skład wchodzą dwa wyciągi orczykowe o długości 380m i 360m oraz jeden wyciąg linowy o długości 150m. Średnie nachylenie stoku sprawia, iż ośrodek jest idealnym miejscem dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. Oprócz znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów małej gastronomii, kompleks oferuje także stylową Gospodę „U Krakowiaka” w której można spróbować smacznej, regionalnej kuchni.

 

TERMIN: 08-14.02.2010

 

ZAKWATEROWNIE: Ośrodek wypoczynkowy GROMADA położony jest w malowniczej dolinie Czarnego Potoku, u stóp Jaworzyny Krynickiej, na którą kursuje najdłuższa w Polsce kolej gondolowa. Kompleks stylowych pawilonów rozlokowany jest na 6,5 ha, urozmaiconego i częściowo zadrzewionego terenu. Czyste, górskie powietrze, przytulne położenie, smaczna kuchnia, a także panująca tu gościnna atmosfera stwarzają idealne warunki do wypoczynku dla młodych amatorów jazdy na nartach i snowboardzie.

 

POKOJE: 2, 3 oraz 4-osobowe o podwyższonym standardzie. Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny.

 

WYŻYWIENIE: Smaczna kuchnia domowa sprosta gustom nawet najbardziej wybrednych osób. Posiłki: śniadanie i obiadokolacje pałaszujemy w jadalni ośrodka.

 

RODZINNIE (2+2) LUB (2+1): Do Krynicy zapraszamy również rodziców ze szkrabami i starszymi dziećmi, którzy pragną odpocząć podczas tygodniowych ferii. Rodziny kwaterowane są w pokojach 2-4-osobowych z łazienkami.

 

REALIZACJA PROGRAMU: ŁYŻWIARSKO – Jeździmy codziennie z instruktorem łyżwiarstwa figurowego. Zajęcia odbywają się w trakcie regularnych ślizgawek i trwają 2 x 45 minut (5 bloków zajęć). WOKALNIE – Ćwiczymy codziennie wieczorkami przy akompaniamencie, pod okiem absolwenta szkoły muzycznej, który wydobędzie z nas tyle, ile się da dzięki zajęciom z intonacji dźwięku, doskonalenia dykcji, poprawnego oddychania, dobierania właściwego repertuaru, nauki walki z tremą oraz nauki wesołych przyśpiewek zabawowych i „ludowizny”.

 

CENA: 695zł/os

 

CENA OBEJMUJE:

– 6 noclegów w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami

– Wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje

– Opiekę doświadczonej kadry: instruktorów łyżwiarstwa, warsztatów wokalnych, rezydenta,

– Realizację programu: bilety wstępu na lodowisko w Krynicy, szkolenie łyżwiarskie (5 bloków po 1,5 h), szkolenie wokalne (5 bloków po 1,5h) – Niezbędny sprzęt do prowadzenia warsztatów wokalnych

– Ubezpieczenie NNW

– Podatek VAT.

 

ATRAKCJE FAKULTATYWNE – WERSJA FULL-WYPAS (+150 PLN/os.):

W trakcie pobytu planujemy jeszcze: kulig z pochodniami + ognisko z kiełbaskami, jazdę psim zaprzęgiem oraz mnóstwo pozytywnej energii. Dodatkowo jeździmy na nartach codziennie – minimum 6 bloków zajęć na stoku (2 godziny każdy). Nauka lub doszkalanie jazdy odbywa się z instruktorem narciarstwa posiadającymi pełne uprawnienia instruktorskie. Pobyt zwieńczą zawody narciarskie o Puchar Krynica Cup 2010.

 

CENA NIE OBEJMUJE:

– Transportu

– Ubezpieczenia SKI (+25 PLN),

– Karnetów narciarskich (w zależności od umiejętności i stopnia zaawansowania

– 30-60 PLN dziennie).

– Ewentualnych opłat za wypożyczenie sprzętu narciarskiego / snowboardowego / łyżwiarskiego ,

– Atrakcji fakultatywnych Z PROGRAMU FULL-WYPAS.

 

WEŹCIE ZE SOBĄ:

Własne narty/deski, buty i kije (narciarze), łyżwy i ochraniacze na kolana oraz kaski.

 

ZAPISY: Biuro Podróży TRAVEL SHOP Justyna Klimek pl. Zwycięstwa 1, lok.2 70-233 Szczecin tel: 91 433 89 51 www.travelshop.com.pl