Kochani! Jak co roku, także i w tym roku zapraszamy Was gorąco na obóz zimowy narciarsko-taneczny :) Tym razem, myśląc przede wszystkim o Waszym komforcie, zdecydowaliśmy się na termin styczniowy. W ciągu dnia będziecie mieli możliwość skorzystanie ze szkolenia narciarskiego na różnych poziomach zaawansowania, a wieczorami codzienne warsztaty taneczne… ale to jeszcze niespodzianka ;)Ośrodek narciarski: PAGANELLA – 50 km różnorodnych i wspaniale przygotowanych tras, nowoczesne wyciągi. Dwie stacje początkowe (2 telekabiny) w centrum miasteczka. Wyciągi dochodzą do wysokości 2200 m.n.p.m. 18 wyciągów przewozi 2600 narciarzy w ciągu godziny. Karuzela narciarska ,,Paganella” wchodzi w skład Skipassu Superskirama. 50 km bardzo dobrych i różnorodnych tras wśród szczytów Dolomitów Brenta zadowoli każdego narciarza. Karuzela narciarska Paganella jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w rejonie Val di Sole. Nowoczesne kabiny, krzesła, brak orczyków, długie, atrakcyjne, naśnieżane trasy, w tym 7 km trasa do Fai Paganella, trasy dla początkujących i dzieci, dobrze zaopatrzone schroniska… to idealne miejsce na narty. Na trasach Paganelli trenuje amerykańska kadra narodowa na czele z Body Millerem. Trasy narciarskie czynne są od grudnia do końca marca.

Andalo – miejscowość pod wyciągami na Paganellę, to urocze miasteczko z wieloma sklepami, barami, restauracjami, basenem o wymiarach olimpijskich i basenikiem dla dzieci, zjeżdżalnią i biczami wodnymi, lodowiskiem i dobrą bazą turystyczną. Miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi. Dwa wyciągi początkowe znajdują się w centrum miasteczka. Bardzo dobra infrastruktura, wszędzie chodzi się pieszo. Ośrodek Sportowy posiada nowoczesny basen o wymiarach 25 m, basenik dla dzieci, super zjeżdżalnię i bicze wodne. Lodowisko jest czynne do późnych godzin. Rezydencje i Hotele są oddalone od wyciągu maksymalnie do 500 m. Można nie ruszać samochodu przez cały pobyt w tym sympatycznym kurorcie. Wiele imprez i wydarzeń kulturalnych zapewnia doskonałą zabawę dla dzieci i dla dorosłych.

ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH 3-5-osobowych:
Nowo wybudowany budynek apartamentowy w centrum miasteczka Andalo z fantastycznym widokiem na Dolomity Brenta, oddalony 200 metrów od wyciągu narciarskiego kompleksu Paganella.
Apartamenty są wygodne i dobrze wyposażone: powierzchnia 45 m kwadratowych (dwa pokoje) dla 3-5 osób. Pokój dzienny z dwuosobową kanapą rozkładaną i aneksem kuchennym z kuchenką gazową i mikrofalą. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim i rozkładanym łóżkiem pojedynczym. Przestronna łazienka z prysznicem lub wanną. Niektóre z apartamentów maja balkony. Możliwość korzystania z basenu (4×8 m).

TERMIN: 9-17.01.2015
Uwaga!!Po doświadczeniach ubiegłych lat postanowiliśmy, że wyruszamy w piątek późnym wieczorem tak, żeby trasę powrotną, a przynajmniej jak najdłuższą jej część zwyczajnie przespać, i przede wszystkim by ominąć korki :). Zatem w domach będziecie już w sobotę:)

Cena:
RODZAJ APARTAMENTU
Apartament 5-os. -160 EUR + 535 PLN/os
Apartament 4-os. -180 EUR + 535 PLN/os
Apartament 3-os. -220 EUR + 535 PLN/os.

CENA ZAWIERA:
transport autokarowy na trasie: Szczecin – Andalo – Szczecin, 6 dób pobytu w apartamentach wyposażonych w TV, kuchenkę mikrofalową, w pełni wyposażony aneks kuchenny, pościel, ręczniki, opłaty za elektryczność, ogrzewanie, ubezpieczenie NNW, możliwość korzystania z basenu, salki do ping-ponga i małej salki do footsalu.

CENA NIE ZAWIERA:
skipassu, ubezpieczenia SKI, opłaty za sprzątanie końcowe, korzystania z sauny,
szkolenia narciarskiego dla chętnych (2 g dziennie dla początkujących + 300 PLN, 3 bloki po 2 h dla średnio-zaawansowanych +150 PLN i 3 bloki po 2 h dla zaawansowanych + 150 PLN), ubezpieczenia SKI.

W przypadku gdy apartamenty są czyste przy wyprowadzce (pomyte naczynia, wyniesione śmieci, zamieciona podłoga), właściciel nie nalicza opłaty za sprzątanie. W przeciwnym razie za sprzątanie należy uiścić opłatę 30 euro.

SKIPASSY
Na Paganelli obowiązuje skipass lokalny,można również wykupić poszerzony skipass (Superskirama) i pojechać do Madonny Di Campiglio, Marillevy i Tonale. Ośrodek narciarski Paganella należy do grupy skipassów „Skirama Dolomiti”.

6-dniowy skipass Paganella 11-16.01.2015
Dorośli € 131
Junior w wieku do 16 lat (urodzony po 30/11/1998) € 55,00
Dzieci w wieku do 8 lat (urodzone po 30/11/2006) z rodzicem, który płaci za siebie – BEZPŁATNIE

Link do mapki skipassu:
http://www.skiresorts-test.com/trailmap/andalo.html

6-dniowy Skipass COMBI 11-16.01.2015 ma minimalny okres ważność 5 dni i pozwala la jazdę na nartach na wszystkich wyciągach Paganella + 1 dzień w jednej z następujących miejscowości Skirama: Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale, Pejo, Monte Bondone i Folgaria.
Dorośli € 159
Junior w wieku do 16 lat (urodzony po 30/11/1998) € 129,00
Dzieci w wieku do 8 lat (urodzone po 30/11/2006) z rodzicem, który płaci za siebie – BEZPŁATNIE

6-dniowy Skipass Superkirama 11-16.01.2015 daje możliwość jazdy na nartach bez ograniczenia we wszystkich miejscowościach Skirama: Paganella, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida-Marileva, Pejo, Tonale-Ponte di Legno, Monte Bondone i Folgaria

Dorośli € 230
Junior w wieku do 16 lat (urodzony po 30/11/1998) € 161,00
Dzieci w wieku do 8 lat (urodzone po 30/11/2006) z rodzicem, który płaci za siebie – € 115,00

Link do mapki skipassu Superskirama Dolomiti:
http://www.skirama.it/en/pistes-and-ski-lifts/ski-map/

Zapisy:
Karolina Król
karolina@travelshop.com.pl.

Wpłata zaliczki, w wysokości 150 EUR/os. do dnia 19.09.2014.