Kochani!!! Na nasz spływ niestety nie ma już miejsc:( Tych wszystkich co się jeszcze wahali i co za tym idzie, nie zdążyli dołączyć do naszej grupy, zapraszam do śledzenia informacji na stronce, niebawem pojawi się pewnie kolejna propozycja:) I stało się, po sukcesie wiosennego spływu inaugurującego kolejny sezon, czas nadszedł na kolejne wyzwanie:) Tym razem na specjalne życzenie uczestników poprzedniego spływu, oprócz „dwójek”, do Waszej dyspozycji będą także”jedyneczki” dla tych co pragną zmierzyć się z żywiołem indywidualnie:) Poniżej plan Krąpiel

Termin: 27.04.2013

Godzina:10.00 zbiórka – Pęzino za Stargardem Około 10.30 wodowanie, płyniemy ok 12 km rzeki zawalonej drzewami Około 16.30 kończymy spływ w okolica Strachocina gdzie czeka na nas rozpalone ognisko. Do dyspozycji uczestników mamy kajaki dwuosobowe oraz jednoosobowe. Oczywiście kajaki jednoosobowe dla zdecydowanych i śmiałych.

Koszt spływu: cena za osobę w kajaku dwuosobowym 65 PLN cena za osobę w kajaku jednoosobowym 75 PLN

Uwaga!!!Pieniążki zbieram do 21.04.2013,

W cenie:
-kajaki z wiosłami i kamizelkami
-transport sprzętu
-transport kierowców po auta
-ognisko
-krótki filmik ze spływu
Uczestnicy we własnym zakresie muszą się zaopatrzyć w odpowiedni ubiór, jedzonko (kiełbaski, napoje), oraz dojechać na miejsce zbiórki.

Zapisy: mt@quierosalsa.pl
Przy okazji wysyłania zgłoszeń proszę o podanie numeru kontaktowego oraz informacje o transporcie!!!