Kochani!!! Po małej przerwie wracamy do jednej z naszych ulubionych form wypoczynku, czyli aktywnego wypoczynku. Zimą były narty w przyszłym roku na pewno do nich wrócimy, ale póki co lato przed nami i jak to bywało w poprzednich latach chcielibyśmy zachecic Was do odkrywania nowych pasji, rozwijania nowych umiejetności, poznawania nowych form wypoczynku a przede wszystkim spedzenia czasu w gronie ludzi gotowych na nowe wyzwania, co minuty w jednym miejscu usiedziec nie mogą,wrażliwych na piekno natury w jednym z najpiekniejszych zakątków naszego kraju:).Innymi słowy zapraszamy Was na obóz jeździecko-taneczny w Borach Tucholskich.

KIEDY:15.09- 22.09.2012
KOSZT: 890zł/os.
Cena obejmuje:
-3 h jazdy dziennie (podstawy ujeżdżenia, skoki, tereny, rajd)
-pełne wyżywienie
-zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami
-opiekę dyplomowanych instruktorów -zajecia taneczne dwa razy dzinnie

Dzień w zarysie:
„Każdy dzień pobytu w naszym ośrodku wygląda inaczej ale mają wspólny zarys: wstajemy o 8:00, 8:30 śniadanie. O 9:30 wszyscy siodłają konie i o 10:00 zaczyna jazdę I grupa. O 11:30 zmiana jeźdźców. Obiad jemy ok.13:30. Po obiedzie znów obie grupy pędzą do koni. Ponieważ wychodzimy z założenia,że każdy jeździec musi umieć przygotować konia do jazdy, więc uczymy Was wszystkiego – czyszczenia, siodłania oraz zasad zachowania się przy koniach aby nauka przebiegała BEZPIECZNIE :). Tak więc jeśli się sprężymy wówczas o 14:30 rozpoczyna jazdę I grupa. Jeśli umiejętności jeźdźców na to pozwolą już w niedzielę jedziemy w TEREN :). Ponieważ nasz ośrodek położony jest w Borach Tucholskich więc zapewniam, że tereny mamy bardzo urozmaicone :). O 16:00 zmiana zawodników i II. grupa atakuje teren. Nim się zorientujecie jest godzina 17:30, trzeba więc rozsiodłać konie (wszyscy), napoić je i zaprowadzić do boksów. Teraz czas na kolację… W sumie przy koniach spędzamy ok. 5 h dziennie tak więc problem wolnego czasu jest rozwiązany – po prostu go nie ma… Jeśli ktoś jeszcze będzie miał siły i wykazywał się zadziwiającą aktywnością to możemy podjechać nad jezioro, pograć w siatkówkę, ping-ponga, lub zrobić coś zupełnie innego :) Wieczorkiem robimy sobie kolację i jeśli jest grupa ochotników to bawimy się przy ognisku w naszej zadaszonej altanie… Jeśli chodzi o pogodę nie ma z tym najmniejszego problemu… pogoda dla jeźdźców jest tylko dobra… alternatywnie może być jeszcze świetna!!! :) Pierwsza jazda zaczyna się w niedzielę rano. Po południu część (ci, co potrafią samodzielnie zagalopować) jedzie w teren, pozostali ćwiczą na maneżu. W poniedziałek grupa bardziej zaawansowana ma skoki. Wtorek i czwartek to treningi ujeżdżeniowe, środa – skoki przed południem, a po południu niezmiennie tereny… W czwartek robimy sobie podsumowanie naszego szkolenia – po południu ZAWODY! Po tak wyczerpującym dniu nie pozostaje nic innego jak… wymęczyć się jeszcze bardziej! Robimy sobie ognisko i tym razem dla wszystkich chętnych wewnętrzny chrzest na jeźdźca!!! Piątek jest dniem rajdów… Pierwsza grupa (w zależności od pogody) wyrusza rano albo wyjątkowo wcześnie rano – może być upał i wtedy warto wyjechać wcześniej, żeby nie smażyć się na słońcu. W ciągu dnia jedziemy nad jezioro lub robimy sobie wyprawę pieszą do lasu. Po południu II. grupa rusza do lasu… Rajd jest wyprawą, która trwa ok. 3h. Wytyczamy sobie jakiś cel i do niego jedziemy. A pomysłów jest masa – Rezerwat Cisów we Wierzchlesie (w połowie drogi malutkie ognisko i pieczone kiełbaski dodadzą nam sił), Jezioro Cekcyńskie (nauczymy Was, jak pływać z końmi) i wiele innych…” I oczywiście Taniec, który przed śniadaniem i po kolacji musi nam sie w program zmieści:)

UWAGA!!!
Bardzo prosze wszystkich zainteresowanych o wysyłanie zgłoszeń najpierw do mnie drogą: telefonczną:694911006 bądź mailową: mt@quierosalsa.pl i dopiero po otrzymaniu ode mnie potwierdzenia, o wpłacenie pieniążków na konto ORGANIZATORA Organizatorem naszego wyjazdu jest: http://www.kon.pl/index.php Dane do przelewu:

Rezerwacji miejsc musimy dokonac do 15.07.2012 wpłacając zaliczke w wysokości 300zł/os.
Zapraszamy gorąco!!!