Już po raz trzeci zapraszamy do malowniczo położonego miejsca na Pojezierzu Drawskim. Widzieliśmy już Komorze latem, widzieliśmy jesienią, przyszła kolej na zimowe krajobrazy Pojezierza Drawskiego.

Ci, którzy byli, wiedzą, że warto, dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać Komorza – zapraszamy do naszej Galerii. Tym razem zapraszamy w dniach 8 -10 lutego 2008. W programie oczywiście jazda konna, zajęcia taneczne, wieczory przy kominku i zabawa do rana. Warsztaty KIZOMBY poprowadzi dla nas Ola Leszczewicz z Warszawy!

 

WSTĘPNY PROGRAM IMPREZY:

08.02.08 – od rana przyjazd, aklimatyzacja, jazda konna dla chętnych wieczorne warsztaty Kizomby

09.02.08 – poranne warsztaty Kizomby, po południu zajęcia własne, jazda konna, wieczorne warsztaty kizomb

10.02.08 – jazda konna, zajęcia własne, wieczorem wyjazd Jeżeli chodzi o stopień zaawansowania zajęć z Kizomby to niech nie martwią się osoby, które nie miały z tym tańcem do czynienia. Warsztaty zaczną się od zajęć „wyrównawczych” tak, aby potem wszyscy mogli się bawić jednakowo dobrze.

 

CENA: 150zł/os. – W cenę wliczone są dwa noclegi oraz 6 godzin zajęć tanecznych. Jazda konna i wyżywienie we własnym zakresie. Ubezpieczenie również we własnym zakresie. Szczegóły będą podane niebawem

 

TERMIN WPŁATY: Prosimy o wpłaty w terminie do 18 stycznia 2008 W RAZIE PYTAŃ WYSYŁAJCIE MAILE, LUB DZWOŃCIE PO 07 STYCZNIA!