Kochani! Niebawem spotkamy się na Witkowej majówce w Czaplinku, zatem przesyłam ostatnie komunikaty dotyczące wyjazdu…

1. Oficjalnym rozpoczęciem majówkowego weekendu będzie kolacja o godz.18.30 w czwartek.

2. W piątek żagle (osoby, które biorą udział w tej dyscyplinie, nie mają obiadu na ośrodkowej stołówce, tylko płyną na obiad do sąsiedniej miejscowości na smażoną rybkę).

3. Zrezygnowaliśmy z sobotniej kolacji na rzecz grilla o nieco bardziej rozbudowanym menu, innymi słowy zmieni się ciut cena tego posiłku.

4. Zabieramy ze sobą ciepłe ciuchy na wypadek nocnych przymrozków.

5. Wygodne buty do tańca! Dziewczyny, żadnych szpilek! Polecam trampki, ze względu na rodzaj podłoża jak i ze względu na rodzaj tańca.

6. Kto jeszcze nie zrobił przelewu za noclegi, to zabierzcie pieniążki ze sobą, zapłacicie na miejscu.

7. Kto jeszcze nie ma transportu, to proszę się do mnie zgłosić.

8. Napoje wyskokowe zabronione nie są, ale pamiętajcie, że zajęcia taneczne rozpoczynamy każdego dnia o 8.30 rano. Ponadto miejcie na uwadze komfort Waszych partnerek, tudzież partnerów :) Nie Tomek, nie będę latała z alkomatem :) (PS: Ja będę latał. Tequila).

9. Opłata za parking wynosi 10 zł/doba/samochód.

10. Możliwość korzystania z sauny 10zł za 30 minut.

 

Życzę Wam szczęśliwej podróży, nie spieszcie się za bardzo, wystarczy, że odpowiednio wcześnie wyjedziecie ze Szczecina. :) Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia na miejscu!

 

Termin: 30.04-03.05.2009
Miejsce: Czaplinek, ośrodek Drawtur
Noclegi: Naszą bazę noclegową stanowią przyczepy 4-osobowe z dwoma dwu-osobowymi kanapami, bądź pole namiotowe. Koszt noclegów: 20 PLN/os/doba – przyczepa 15 PLN/os/doba – namiot dwuosobowy

Wyżywienie: W ośrodkowej wybornej stołówie serwować nam będą trzy posiłki dziennie. Pobyt rozpoczniemy czwartkową kolacją, zakończymy niedzielnym obiadkiem.

Koszt wyżywienia: 150 PLN – 3x śniadanie obiad oraz kolacja Aby w pełni docenić walory kulinarne tamtejszej kuchni należałoby najpierw pozbyć się nadmiaru energii, a co za tym idzie… aktywnie uczestniczyć we wszystkich punktach zaplanowanego przez nas programu: * taniec – dwa bloki: przed śniadaniem i po kolacji * nurkowanie – intro – 80zł/os (jeden na jeden z instruktorem) * żagle w sześcioosobowych załogach – 50zł/łódkę * jazda konna 25zł/godzinę

Plan ramowy:

30.04.2009 – przyjazd w godzinach popołudniowo-wieczornych, kolacja, taniec-pierwsze starcie, ognicho zapoznawcze:)

01.05.2009 – bladym świtem rozruch poranny w postaci zajęć tanecznych, śniadanie, żagle, obiad, konie/nurkowanie, kolacja, taniec

02.05.2009 – bladym świtem rozruch poranny w postaci zajęć tanecznych, śniadanie, konie/nurkowanie, obiad, taniec, kolacja, niespodzianka

03.05.2009 – śniadanie, konie, obiad, powrót do domu

 

Zapisy:

mt@quierosalsa.pl

+48694911006

 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata 60zł (równowartość trzech noclegów) na konto ośrodka, po wcześniejszym uzgodnieniu ze mną. Zła wiadomość jest taka, że miejsc już prawie nie ma. W zgłoszeniu proszę uwzględnić informację o ewentualnym zainteresowaniu wprowadzeniem do nurkowania oraz o opcji transportu, jeśli jedziecie własnym autem to proszę o info o ewentualnych wolnych miejscach.