Kochani! Wiadomość z ostatniej chwili! Nie ma już wolnych miejsc! Tak jak obiecywaliśmy, także i w tym roku szkolnym czeka nas białe szaleństwo na włoskich stokach. W tym roku zabierzemy Was do Livigno. Tam z kolei długie, bardzo dobrze przygotowane stoki, pewny śnieg i nowoczesne wyciągi. Sprawiają one, że rokrocznie tysiące turystów wybiera to miasteczko za miejsce zimowego wypoczynku. Dużym atutem jazdy po tutejszych trasach jest niezapomniany widok panoramy łańcuchów górskich otaczających kurort. Szczególnie chętnie ściągają tu turyści, dla których ważną rolę odgrywa pewna (ładna) pogoda. Livigno nazywane “włoskim Tybetem” to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach.

Livigno przyciąga narciarzy i snowboardzistów jak magnes. Powodów jest kilka: mnóstwo doskonale przygotowanych stoków, prawie nieograniczone możliwości zjazdów w głębokim śniegu oraz trwała pokrywa śnieżna, której nie szkodzi ani fen, ani silnie operujące słońce. Po obu stronach Livigno, rozciągniętego wzdłuż głównej ulicy, zainstalowano liczne wyciągi, które kursują do wysokości prawie 3000 m n.p.m. Równie wiele tras prowadzi z powrotem do wioski. Są w śród nich zarówno muldziaste trasy, trudne oraz średnio trudne „śnieżne nartostrady”. Livigno jest także doskonale przygotowane dla amatorów biegówek. Łącznie do dyspozycji 40 km tras biegowych – 10 km trudnych, 25 średnich i 5 km łatwych, oraz pętla o długości 2 km oświetlona codziennie do 24.00.
Livigno jest doskonałym miejscem do nauki narciarstwa, ze względu na sporą ilość łatwych, typowo ćwiczebnych stoków. Także nasze pociechy nabiorą sporej ochoty do jazdy.

Livigno to także strefa wolnocłowa, pełna pubów, kawiarni, dyskotek, sklepów odzieżowych, spożywczych i perfumerii.Tutaj można bawić się o każdej porze dania i nocy. Apre-ski w knajpach pod stokiem, nasiadówki w najwyżej położonym browarze Europy, oraz puby i dyskoteki, nie pozwolą się Wam nudzić. Pyszna włoska pizza i niskie ceny jedzenia i alkoholi powinny dopełnić całości szczęścia z wyjazdu :)

ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH 2, 4 i 6-osobowych:

Budynek znajduje się 4 minuty spacerem od dolnej stacji kolejki Mottolino (można zjechać w nartach i przejść przez jezdnię), od ścisłego centrum Livigno (ok. 8 min. pieszo), blisko sklepów, kawiarni, przystanku skibusa, ok. 300 metrów od Mottolino.
Apartament mono (2-osobowy): jedna sypialnia z łóżkiem małżeńskim + aneks kuchenny (mikrofalówka, lodówka, zamrażarka, naczynia) + łazienka z prysznicem.
artament bilo (3-4osobowy): sypialnia z łóżkiem małżeńskim + pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób i aneksem
Apartament trilo (5-6osobowy): sypialnia z łóżkiem małżeńskim + 2-osobowy pokój z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób i aneksem kuchennym (mikrofalówka, lodówka, zamrażarka, naczynia) + łazienka z prysznicem.

TERMIN: 4-13.04.2013

CENA/os:

Apartament 6-os.(trilo: 2 sypialnie i 1 living room) 230 EUR + 535 PLN/os
Apartament 5-os.(trilo: 2 sypialnie i 1 living room) 250 EUR + 535 PLN/os.
Apartament 4-os.(bilo: 1 sypialnia i 1 living room) 230 EUR + 535 PLN/os.
Apartament 3-os (bilo: 1 sypialnia i 1 living room) 270 EUR + 535 PLN/os
Apartament 2-os. (mono) 250 EUR + 535 PLN/os.

CENA ZAWIERA:

– transport autokarowy na trasie: Szczecin – Livigno – Szczecin,
– 7 dób pobytu w apartamentach wyposażonych w TV, ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, w pełni wyposażony aneks kuchenny, pościel, opłaty za elektryczność, ogrzewanie,
– 6-dniowy skipass Livigno,
– sala na której odbywać się będą Practisy i/lub o ile życie nocne tego tętniącego życiem miasteczka Was nie pochłonie:) zajęcia taneczne
– ubezpieczenie NNW.

Dla chętnych szkolenie narciarskie:

-dla początkujących – 6x 2h -300zł/os
-dla średnio-zaawansowanych – 3 x 2h – 150zł/os

UWAGA!!!Wpłata zaliczki, w wysokości 80 EUR/os. do dnia 27.09.2013

Możliwość wypożyczenia ręczników +10 Euro/tydz. W przypadku gdy apartamenty są czyste przy wyprowadzce (pomyte naczynia, wyniesione śmieci, zamieciona podłoga), właściciel nie nalicza opłaty za sprzątanie.

Ogranizatorem naszego wyjazdu jest:

Biuro Podróży Travel Shop
TRAVEL SHOP Sp. z o.o.
Pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin
Tel.: 91 433 89 51

Zapisy:
Karolina Król
karolina@travelshop.com.pl

Gorąco Zapraszamy!!!
QS TEAM