Kochani! Zima zbliża się wielkimi krokami zatem już teraz chcemy zaprosić Was na wspólny wyjazd do Francji na narty

We współpracy ze współpracującym od paru ładnych lat z nami biurem podróży, w tym roku zabrać Was chcemy do Les Menuires, Trois Vallees.

 

Termin: 15.03.2008-22.03.2008

 

Wyjazd ze Szczecina w piątek 15.03.2008 w godzinach wieczornych Powrót do Szczecina w sobotę 22.03 Troszkę zmodyfikowaliśmy powrót ze wzgledu na okres przed Wielkanocny.Większość z nas chciałaby spędzić ten czas z najbiższymi, dlatego postanowiliśmy wyruszyć w drogę powrotną w piątek późnym wieczorem, żeby wszyscy bez pośpiechu do ognisk domowych wrócić zdążyli.

 

Opis Regionu: Jazda w Alpach to marzenie każdego narciarza a zjazd trasami Trois Vallees we Francji to może być przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Jak daleko sięga wzrok, przeplatają się tu wspaniałe zbocza dla narciarzy, wszystkie wyposażone w perfekcyjnie rozmieszczone sieci wyciągów i kolejek. Mapka skipassowa jest tu bardzo potrzebna aby nie zabłądzić i odkryć ciągle nową trasę. Les Menuires to miasteczko położone na wysokości 1800 metrów. Jest to typowa francuska miejscowość zbudowana dla narciarzy. Powyżej na końcu doliny znajduje się Val Thorens na wysokości 2300 metrów.

 

Skipass: Region narciarski Les Trois Vallees obejmuje 600 km przygotowanych tras: 150 km trudnych, 250 km średnich oraz 200 km łatwych. W regionie znajdziemy takie stacje jak: Courchevel, Meribel, Les Menuires, Val Thorens oraz wiele innych położonych poniżej. Karnet 3 Valles pozwala na jazdę na wszystkich trasach, karnet Les Menuires obejmuje jazdę w Les Menuires i Val Thorens;

 

Najdłuższy zjazd: Val Thorens – Col de Laudzie: 12 km, średnia różnica wysokości 1400 m

Najtrudniejszy zjazd: Les Menuires, trasa Leo Lacroix , 2 km, różnica wysokości: 720 m Strefa głębokiego śniegu, freerid Les Menuires i Val Thorens;

Freestyle: Funpark z małym pipe i boardercross

 

Zakwaterowanie: Proponujemy zakwaterowanie w rezydencji w Les Menuires. Rezydencja powstała w 1998 roku, ma 8 pięter z windą i położona jest w Preyerand ok. 900 metrów od centrum miejscowości, 50 metrów od wyciągów oraz 800 metrów od supermarketu. Studia i apartamenty położone są w rezydencji Les Balcons d`Olimpie. Proponujemy zakwaterowanie w 8,6 oraz 4 osobowych apartamentach.: Apartament 4 osobowy składa się z 2 pokoi: 24 m2: salon z 2 osobnymi łóżkami oraz sypialnia z 2 łóżkami, aneks kuchenny oraz łazienka. Apartament 6 osobowy składa się z 2 pokoi oraz kabiny (wnęki): 30 m2: Salon z aneksem kuchennym z 2 łóżkami, sypialnia z 2 osobnymi łóżkami oraz wnęka z łóżkiem piętrowym.

 

Wyżywienie: we własnym zakresie

 

Transport: Transport do Les Menuires będzie się odbywał autokarami z klimatyzacją, toaletą, barkiem, video oraz uchylnymi siedzeniami. Miejsca w autokarach są numerowane i przydzielane przez organizatora wg kolejności zgłoszeń.Podróż odbywa się przez Polskę a następnie Niemcy, Szwajcarię i Francję. Autokary zazwyczaj przybywają na miejsce ok. godz. 14-tej drugiego dnia podróży. Po doświadczeniach z ubiegłego roku a przede wszystkim przez wzgląd na ograniczoną wielkość luków bagażowych w autokarze, informujemy, że każdy pasażer może zabrać ze sobą spakowane w pokrowce narty albo deskę, buty oraz torbę podróżną i torbę podręczną. Waga bagażu nie powinna przekroczyć 20kg (+ narty / deska). Bagaże będą ważone przed zapakowaniem do autokaru. Nadmiar bagażu może zostać nie zabrany.

 

CENA: 1450 zł O rezerwacji miejsc decyduje ZALICZKA w wysokości 300 zł do 19.10.2007!!!

 

CENA OBEJMUJE: -transport -noclegi -Ski pass 6 dni Les Menuires i Val.Thorens -Ubezpieczenie NW i KL -zajęcia taneczne6x80 min W zależności od rodzaju ludzkiego jaki się na wyjazd zbierze, zajęcia taneczne będą prowadzone albo w jednej grupie(jeden poziom zaawansowania), lub w dwóch grupach(różne poziomy).Zatem śmiało zabierać nietańczących znajomych, tylko lojalnie uprzedzić o tym, że wszystko co proponujemy jest więcej niż OBOWIĄZKOWE:)

 

CENA NIE OBEJMUJE: -wyżywienia -obowiązkowej kaucji za studio 500 euro -Opłaty klimatycznej: 0,90 EUR za osobę za dzień Proponujemy rozszeżoną opcję karnetu na Trois Vallees – dopłata 67 euro/os Jak zwykle proponujemy dodatkowe ubezpieczenie narciarskie.

 

Szczegóły niebawem.

Więcej inforamacji i zapisy:

mt@quierosalsa.pl

+48694911006