Kochani, mamy jeszcze kilka miejsc na naszym letnim obozie, zatem jeśli nie macie jeszcze planów na długi sierpniowy weekend, zapraszamy do Bornego Sulinowa na warsztaty z Dorotą i Dominikiem z West Coast Swing i nie tylko!

Jednocześnie przypominamy o wpłacaniu zaliczek najpóźniej do 14.06.2013. Te osoby, które deklarowały chęć wyjazdu i nie wpłaciły jeszcze pierwszej raty, bardzo proszę o wpłacenie ich na konto organizatora, tudzież informacje, czy ich uczestnictwo w obozie jest aktualne. Po 14.06.2013 te osoby, które nie wpłacą zaliczek i nie skontaktują się z nami automatycznie zostaną niestety skreślone z listy uczestników.

Rok szkolny dobiega końca, wakacje tuż tuż! Dlatego też czas najwyższy zaprosić wszystkich miłośników sportów wodnych, zarówno tych zdeklarowanych jak i również potencjalnych, na niezapomniany obóz letni, bo taneczno-narciarski w Bornym Sulinowie! :)

KIEDY:
15.08.2013-19.08.2013

GDZIE:
Ośrodek Wczasowy Jomir, Borne Sulinowo

W PROGRAMIE:
– Szkolenie z narciarstwa wodnego za motorówką pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w grupach maksymalnie sześcioosobowych – aż 1,5 godzyny zajęć dziennie na grupę!
– 12 godzin zajęć tanecznych z zakresu West Cost Swing.
– Spływ kajakowy Piławą.
– Rowerowa niespodzianka.
– Nordic Walking z instruktorem ścieżkami jeziora Pile.
– Kajaki z instruktorem.

CENA OBEJMUJE:
– Noclegi.
– Wyżywienie 3 razy dziennie.
– Pływanie z instruktorem: narty wodne, wakeboard, banan, koło stopy, motorówka (4 dni).
– Zajęcia taneczne 2 x 1,5 h od czwartku do niedzieli.
– Spływ kajakowy rzeką Piławą.
– Wycieczka rowerowa na największe wrzosowiska w Europie (z niespodzianką).
– Zajęcia z Nordic Walking.
– Trickboard, czyli zajęcia równoważne.
– Ognisko.
– Przejażdżki motorówką z atrkacjami.
– Banan i inne „pływadła”.
– Ubezpieczenie NNW.
– Opieka wykwalifikowanej kadry: instruktor narciarstwa wodnego, ratownik WOPR, absolwenci AWF Poznań.
– Specjalna niespodzianka ostatniego wieczoru dla wszystkich: przejażdżka nocna motorówką z tajemnymi i nie zapomnianymi atrakcjami… :)

ŁÓDŹ NA JAKIEJ PŁYWAMY:
W pełni profesjonalny kadłub legendarnej amerykańskiej firmy Correct Craft znanej z produkcji najlepszych na świecie łodzi
do holowania narciarzy – SKI NAUTIQUE 206 z masztem i wieżą, z silnikiem direct-drive V8 PCM 5,7L o mocy 330 KM.
Wyposażony w system kontroli prędkości – Perfect Pass, możliwość montażu specjalnego bomu bardzo przydatnego w początkowej fazie nauki.

METODY NAUCZANIA:
Podczas naszego wyjazdu zastosowana zostanie jedna z najlepszych na świecie metod nauczania. 100% skuteczności w początkowym nauczaniu poprzez wykorzystanie bomu, oraz na dalszym etapie nauki: bezprzewodowy, wodoodporny system
komunikacji pomiędzy instruktorem a kursantem.

CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ:
West Coast Swing, czyli współczesny taniec swingowy wywodzący się z Lindy Hop. Szerzej znany stał się w latach pięćdziesiątych. Wtedy właśnie pojawiły się i rozwinęły formy wolniejsze i delikatniejsze niż klasyczny swing. Zmieniały się także trendy w muzyce.

JAK TO TAŃCZYĆ?
West Coast Swing jest tańcem towarzyskim wykonywanym do wolnej muzyki. Duże znaczenie ma w nim improwizacja inicjowana przez partnerkę. Podstawowe elementy to Sugar Push i Whips (Baty), a wiele figur kończy się tzw. Kotwicą (Anchor Step).

DLACZEGO POWINIENEM TAŃCZYĆ WEST COAST SWING?
Dlatego, że ten taniec pełen jest ciekawych, intrygujących elementów, podkreślanych skomplikowaną pracą stóp. Jeżeli lubisz współczesną muzykę, raczej wolniejsze tempo oraz spokojniejszy taniec – West Coast Swing jest dla Ciebie!

PLAN RAMOWY:
– 15.08.2013: info wkrótce
– 16.08.2013: info wkrótce
– 17.08.2013: info wkrótce
– 18.08.2013: info wkrótce
– 19.08.2013: info wkrótce

CENA:
880 PLN przy rezerwacji do 26 kwietnia 2013
930 PLN przy rezerwacji po 26 kwietnia 2013

UWAGA!!!
Czas nas nagli ponieważ termin, w którym chcemy Was tam zaprosić zbiegł nam się z X MIĘDZYNARODOWYM ZLOTEM POJAZDÓW MILITARNYCH. Zlot ten jest niewątpliwie dodatkową atrakcją dla nas, ale ponieważ cieszy się on dużą popularnością, miejsc wolnych w Bornym Sulinowie już właściwie nie ma, dlatego jak najszybciej musimy zarezerwować miejsca.

ZAPISY:
mt@quierosalsa.pl
+48694911006

Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400 PLN na konto organizatora:
Iwona Anioła
04109013460000000105441848

ORGANIZATOR:
Sport Anioła – firma zajmująca się profesjonalną organizacją aktywnego wypoczynku, w tym imprez oraz półkolonii
rekreacyjno-sportowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Serdecznie zapraszamy!!!
QS Team