Nowy rok, nowe wyzwania! W semestrze zimowo-wiosennym chcielibyśmy do naszego projektu zaprosić uczestników dotychczasowej grupy Wymiataczy. To jednorazowe przedsięwzięcie i mały eksperyment, którego celem jest poszerzenie Waszych horyzontów. Będzie to motywacja jakiej do tej pory nie mieliście oraz presja :) która będzie mobilizowała Was do jeszcze większego wysiłku… nie tylko fizycznego :) Poprawa pamięci ruchowej, koordynacji, kondycji i przede wszystkim ogromna satysfakcja na koniec, bo droga będzie kręta i czasem wyboista.

Choreografia, którą dla Was przewidzieliśmy jest do osiągnięcia dla każdego z Was. Tempo będzie dość szybkie, ale nad tym aspektem jesteśmy w stanie zapanować :) Decyzję o otwarciu tej grupy podjęliśmy, bo wiemy, że dacie radę!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy chce wystąpić na scenie, będziemy Was z tą myślą powolutku oswajać. W odpowiednim momencie poprosimy o deklaracje. Jednocześnie zostawiamy sobie też prawo do wybrania osób, które ostatecznie zatańczą na scenie. Mówiłam, będzie presja :)

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Będziemy spotykać się raz w tygodniu, przez 15 kolejnych tygodni w sali na Dąbrowskiego. Zajęcia będą odbywały się w czwartki o godzinie 20:40. Startujemy już 9 lutego 2017 roku. Nie może Was zabraknąć!

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl