Szukasz nowego wyzwania? Chcesz spędzić aktywnie czas podczas długich jesienno-zimowych wieczorów, naładować się pozytywną energią i nawiązać nowe, wspaniałe znajomości? Wybierz salsę! Kurs salsy w parach od podstaw to najlepsze co możesz zrobić dla siebie zrobić!

W tym roku kalendarzowym startujemy już z ostatnim już kursem dla początkujących. Jest to kurs adresowany do osób, które pragną nauczyć się tańca w parze! Pamiętaj, nie musisz mieć pary by móc wziąć udział w tym kursie

Salsa Pary 1

Miejsce: Staromłyńska 6/U16
Godzina: 20:45 - 22:15
Dzień: niedziela
Start: 20 listopada

Szczegóły

Ilość zajęć: 8
Cena: 210 PLN/os
Dzień: niedziela
Start: 20 listopada
Koniec: 5 lutego

Zajęcia

20.11 (niedz.), 27.11 (niedz.), 4.12 (niedz.), 11.12 (niedz.), 15.01 (niedz.), 22.01 (niedz.), 29.01 (niedz.), 5.02 (niedz.)

Salsa pary 1 to obowiązkowy kurs dla wszystkich chcących rozpocząć przygodę z nauką tańca. To idealny wybór dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą, w spokojnym tempie spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie. Na tym etapie spędzamy sporo czasu przed lustrami, ale też powolutku wdrażamy się do tańca w parze

Wchodzę w to! Jaki jest plan?

Sprawa wygląda bardzo prosto. Kurs obejmuje łącznie 8 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Cena całego kursu to jedyne 210 PLN od osoby

Salsa pary 1 to zajęcia dla mężczyzn i kobiet, uczymy tu tańca w parze ale nie musisz mieć pary, by wziąć udział w naszych zajęciach:)

Będzie dużo… wszystkiego Dużo nowości, dużo wiedzy, dużo powtórzeń, dużo muzyki którą kochacie, a przede wszystkim cudne towarzystwo osób, które dzielą z nami pasję! A co może być piękniejszego?

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

A dodatkowo raz w miesiącu, w soboty, zaprosimy Was na dodatkowe taneczne spotkanie, na którym będziecie mieć okazje by powtórzyć i utrwalić materiał z zajęć, wymienić się doświadczeniami z uczestnikami innych grup oraz poznać ludzi, w których serach rozkwita ta sama pasja

Jak się zapisać?

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs w dniu zapisu. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

Odbiorca: Agencja Artystyczna Quierosalsa Małgorzata Ligocki
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

Do zobaczenia na zajęciach! Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

Gdzie będą zajęcia?

Będziemy spotykać się w sali przy ulicy Staromłyńskiej 6/U16.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl