Kochani!
Wakacje tuż tuż a Ty pragniesz jeszcze przed nimi rozpocząć przygodę z salsą?
Zawsze marzyłaś, zawsze myślałeś o zapisaniu się na kurs, ale zawsze coś stanęło na drodze do realizacji marzeń?
A może sama bojkotowałaś, a może sam bojkotowałeś tem plan zanim jeszcze przystąpiłaś do jego realizacji w obawie przed przekonaniem, że nie dasz rady?
Czas najwyższy porzuć obawy, czas najwyższy pomyśleć o sobie, czas najwyższy zabrać się za spełnianie marzeń!
A my Ci w tym pomożemy!
Dlatego zapraszamy Was gorąco na przedwakacyjne kursy: SALSA SOLO ORAZ SALSA LADIES od podstaw w Szczecinie!

Salsą zarażamy już 22 lata🙃 nasze serca od zawsze biją w tych wyjątkowo gorących rytmach, dlatego nasz grafik pełen jest kursów salsy na wielu poziomach. Więc jeśli już złapiesz tanecznego bakcyla, to przed Tobą niezapomniana przygoda na lata!

Już 9 maja startujemy z kursem SALSA SOLO 1 dla początkujących. Spotykać się będziemy w czwartki o 19.30 na Staromłyńskiej 6! 

Salsa Solo 1

Miejsce: Staromłyńska 6/U16
Godzina: 19:30 - 20:45
Dzień: czwartek
Start: 9 maja

Szczegóły

Ilość zajęć: 7
Cena: 230 PLN/os
Dzień: czwartek
Start: 9 maja
Koniec: 27 czerwca

Zajęcia

9.05 (czw.), 16.05 (czw.), 23.05 (czw.), 6.06 (czw.), 13.06 (czw.), 20.06 (czw.), 27.06 (czw.)

Salsa Solo 1 to idealny kurs dla pań i panów! Jeśli chcesz rozpocząć taneczną przygodę z tańcem, nie miałaś czy nie miałeś wcześniej styczności z tańcem i pragniesz w spokojnym tempie spróbować swoich sił, to idealny  wybór dla Ciebie. Jeśli myślisz w przyszłości o nauce salsy w parze, ale wolisz zmierzyć się ze swoimi  demonami najpierw solo, to pamiętaj, że mamy ponad 20 lat doświadczenia i wiemy jak się z nimi rozprawić, po tym kursie rozpoczniesz kolejny etap z dużą porcją umiejętności ale i pewności siebie😈

A jeśli w Twój grafik lepiej wpisują się niedziele, to możesz jeszcze dołączyć do grupy niedzielnej:

Salsa Ladies Style 1

Miejsce: Staromłyńska 6/U16
Godzina: 20:15 - 21:30
Dzień: niedziela
Start: 21 kwietnia

Szczegóły

Ilość zajęć: 8
Cena: 250 PLN/os
Dzień: niedziela
Start: 21 kwietnia
Koniec: 23 czerwca

Zajęcia

21.04 (niedz.), 5.05 (niedz.), 12.05 (niedz.), 19.05 (niedz.), 26.05 (niedz.), 2.06 (niedz.), 16.06 (niedz.), 23.06 (niedz.)

W niedzielę o godzinie 20.15 spotykamy się na zajęciach Salsa Ladies dla początkujących. Możesz jeszcze dołączyć do drugich zajęć tej grupy, które odbędą się 5 maja! Na tę grupę, nie zapiszesz się już przez stronę, ale jeśli pragniesz do niej dołączyć wyślij nam wiadomość, a my poprowadzimy Cię przez kolejne etapy:
⬇️⬇️⬇️
Kontakt:
Małgorzata QS
+48694911006

Salsa Ladies 1 to idealny kurs dla kobiet! Jeśli chcesz rozpocząć taneczną przygodę z tańcem, nie miałaś wcześniej styczności z tańcem i pragniesz w spokojnym tempie spróbować swoich sił, to idealny  wybór dla Ciebie. Na tych zajęciach kładziemy większy nacisk na kobiecy styling, na tych zajęciach również rozprawiamy się z demonami😁, po ty, kursie już nie będzie odwrotu zakochasz się w salsie na zabój  

Kurs „Salsa Solo”  i „Salsa Ladies” to kurs, na którym każdy z Was pracuje nad swoimi umiejętnościami solo, tańczymy solo, nie w parze;), każdy sam uczy się kroków, pracy ciałem, pracy rąk, pracy stóp, techniki obrotów Estetyka ruchu, muzyka, interpretacja, to kropla w morzu tego o czym na takich zajęciach rozmawiamy i doskonalimy, oczywiście pomalutku, albo trochę szybciej w zależności od tego na co grupa pozwala, bo dostosowujemy i tempo i materiał do tego co uznamy, że w danej grupie jest najważniejsze.

Oprócz cotygodniowych zajęć, raz w miesiącu, w piątki, spotykamy się na dodatkowych praktykach. Jest to wspaniała okazja, do tego by udoskonalić poznane na zajęciach kroki, wymienić doświadczenia z uczestnikami innych grup a przede wszystkim spędzić wyjątkowy czas w gronie osób, w których sercach płonie ten sam ogień!

A z okazji 22 urodzin naszej szkoły mam dla Was niespodziankę! Wracamy do naszej tradycji i na koniec każdego kursu losujemy karnet na kolejny etap dla jednej osoby🤩

Wchodzę w to! Jaki jest plan?

Sprawa wygląda bardzo prosto. Kurs obejmuje łącznie 8 spotkań. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Cena całego kursu to jedyne 250 PLN od osoby

Salsa pary 1 to zajęcia dla mężczyzn i kobiet, uczymy tu tańca w parze ale nie musisz mieć pary, by wziąć udział w naszych zajęciach:)

Będzie dużo… wszystkiego Dużo nowości, dużo wiedzy, dużo powtórzeń, dużo muzyki którą kochacie, a przede wszystkim cudne towarzystwo osób, które dzielą z nami pasję! A co może być piękniejszego?

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Jak się zapisać?

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs w dniu zapisu. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

Odbiorca: Studio Tańca Quierosalsa
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

Do zobaczenia na zajęciach! Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

Gdzie będą zajęcia?

Będziemy spotykać się w sali przy ulicy Staromłyńskiej 6.

A na zakończenie tanecznego roku zapraszamy Was na taneczną integrację w Komorzu☀️
Więcej informacji o naszej letniej integracji znajdziecie tu:

QS TEAM

Małgorzata Trzebiatowska

+48 694911006

mt@quierosalsa.pl