Salsa Spring Break to wiosenna siostra listopadowego Festiwalu Salsy w Warszawie. Tylko na marcowych warsztatach macie okazję w kameralnej atmosferze stanąć stopa przy stopie z ze zjawiskowym, owianym już legendą Juanem Matosem i przejąć od niego mało uchwytny latin flavour oraz ogromną dawkę pozytywnej energii!Na Salsa Spring Break 2010 pojawi się również ognista partnerka Juana – Amneris z Puerto Rico. Nikt inny nie nauczy Was bardziej wysmakowanego latynoskiego stylingu! Dla fanów wybuchowego stylu 'na 1′ polecamy zajęcia Farida Ferchacha i jego brata Adila. Panowie poprowadzą energetyczne zajęcia z fuzji flamenco i salsy, jak również akrobacji i spinów. Wyrafinowanych acz łatwo prowadzalnych kombinacji, w które wpleciony jest oryginalny i zmysłowy styling oraz komunikacji w tańcu nauczą Was z kolei Tamambo oraz Ania. Więcej szczegółowych informacji na temat samego festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie SSP: www.salsaspringbreak.pl.

Warsztaty oraz imprezy odbywają się w jednym miejscu, w Studiu Tańca Salsa Libre na Solcu, znajdującym się wyjątkowo blisko centrum miasta. Dosłownie za ścianą będziecie mogli zjeść lunch w przystępnej cenie, zaś dojazd do centrum wyniesie Was maksymalnie 5 minut tramwajem, autobusem bądź samochodem. My jednak polecamy spacer przepięknym warszawskim Powiślem.

Zapisując się ze szkołą Quiero Salsa zyskujesz możliwość zakupu najtańszego Full Passu w kraju aż do dnia 5 lutego 2010!