Kochani!!! Zostały ostatnie miejsca na nasz wyjazd do malowniczej Austrii! !! Aby tradycji stało się zadość pragniemy zaprosić tych, co nade wszystko cenią sobie aktywne formy wypoczynku, na kolejną edycję naszych pracowitych „wyjazdów”, podczas których łączymy różne rodzaje aktywności z tańcem. W tym roku chcielibyśmy zabrać Was na obóz narciarsko-taneczny do miejscowości Villach w Austrii.

Kochani!!! Na stronie organizatora został już uruchomiony panel rejestracyjny!!! Pamiętajcie, że tylko do końca października cena wyjazdu to jedyne 999 PLN! Uwaga! Aby otrzymać zniżkę, należy podczas rezerwacji wpisać w pole „kod promocyjny” hasło „Quiero Salsa„. Zarezerwuj miejsce już teraz!

KIEDY: 2 marca 2012 – 11 marca 2012

KOSZT: 999 PLN + 184 EUR (6 dniowy ski pass) – FIRST MINUTE! Cena podana powyżej to cena FIRST MINUTE i obowiązuje wyłącznie do końca października. Należy do tego czasu wpłacić zaliczkę w wysokości 400 PLN za osobę. Po tym terminie koszt wyjazdu wzrasta do 1099 PLN/os. Uwaga! Podczas rezerwacji należy wpisać w pole „kod promocyjny” hasło „Quiero Salsa„! Rezerwuj!

CENA ZAWIERA:
– 6 noclegów w hotelu Jugend Hotel Egger (pokoje 4-6 osobowe z piętrowymi łóżkami)
– Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) w restauracji hostelowej
– Przejazd autokarem ze Szczecina
– Skipass na całą Karyntię
– Codzienne transfery na stoki (4 różne stoki: Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, Nassfeld, Katschberg)
– Codzienna opieka i porady instruktorów SKI/SNB na stoku
– 4h dla każdego poziomu
– Sala taneczna do prowadzenia zajęć
– Kurs tańca (w cenie tylko dla członków szkoły Quiero Salsa – przy rezerwacji należy w komentarzu wpisać „QUIEROSALSA”) obejmujący 12 godzin zegarowych zajęć z zaproszonym instruktorem z warszawskiego klubu Beep Boogie! – Opiekę rezydenta/pilota na trasie i w trakcie pobytu

PŁATNOŚCI DODATKOWE – Ubezpieczenie SKI (60 PLN – doliczane do umowy) – Opłata klimatyczna (12 EUR – płatne w autokarze)
PŁATNOŚCI OPCJONALNE: – Dopłata do pokoju 2 osobowego (300 PLN)

GDZIE MIESZKAMY: Villach – Region położony przy granicy z Włochami i Słowenią. Można znaleźć wspaniałe stoki i tętniące życiem ośrodki narciarskie. My zapraszamy na jazdę na czterech stokach. Region przyciąga turystów nie tylko licznymi i zróżnicowanymi trasami, lecz również leczniczymi źródłami cieplicowymi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Po zejściu ze stoku można pozwolić odpocząć mięśniom w basenach termalnych, saunach i gabinetach odnowy, lub spędzić szaloną noc w jednym z licznych lokali w Villach

GDZIE JEŹDZIMY:

Gerlitzen – wyniosła, kopulasta góra, wznosząca się ponad taflę jeziora Ossiacher See, zaledwie 3 km od naszego hotelu. Góra ta krajobrazowo nie przypomina alpejskich szczytów, ale dzięki stosunkowo łagodnej kopule szczytowej i dosyć stromych stokach, a także znacznej wysokości (1911 m n.p.m.) jest znakomitym terenem narciarskim. Większość wyciągów – jest ich łącznie 15 – zlokalizowana jest w okolicach szczytu. Łącznie jest tu 46 km tras zjazdowych, z tego aż 13 km to trasy bardzo trudne.

Bad Kleinkirchheim – duży i uznany ośrodek narciarski, popularny dzięki połączeniu świetnej infrastruktury narciarskiej z licznymi źródłami termalnymi znajdującymi się w okolicy. Tutejsze stoki narciarskie zainteresują przede wszystkim średniozaawansowanych i początkujących narciarzy. Przygotowano tu około 25 łatwych i średnio trudnych tras, które ze względu na wzorowe utrzymanie i oznakowanie, otrzymały karyntyjski narciarski znak jakości. Wyciągi skupiają się w trzech ośrodkach: największy Kaiserburg (2055 m n.p.m.) i Strohsack (1908 m n.p.m.), po drugiej stronie doliny znajdują się tereny narciarskie na stokach Prjedröf (1963 m n.p.m.) i nieco oddalone od centrum miejscowości wyciągi w osadzie St. Oswald. Znajduje się tu 26 wyciągów narciarskich i łącznie 103 km tras.

Nassfeld – posiada opinię jednego z najlepszych ośrodków narciarskich w Austrii. Wyciągi rozłożone są na stokach gór po obu stronach szosy – na wschodzie na stokach szczytu Gartnerkofel (2195 m n.p.m.), a na zachodzie na Madrtitschen (1919 m n.p.m.) – tu znajduje się najwięcej wyciągów i tras zjazdowych, a także na sąsiednim Troghöhe (2020 m n.p.m.). Łącznie znajduje się tu 30 wyciągów (w tym 5 kabinowych i 7 krzesełkowych), a długość wszystkich tras zjazdowych przekracza 110 km. Dzięki temu, że znaczna ich część (30 km) to trasy niebieskie, jest to świetny teren dla wszystkich rozpoczynających naukę jazdy na nartach, nie mniej także najbardziej wymagający znajdą tu coś dla siebie

Katschberg – ośrodek narciarski położony w samym w sercu Wysokich Taurów, na granicy między Karyntią i Krajem Salzburskim. Tereny narciarskie zlokalizowane są na stokach Aineck (2 220 m n.p.m.) i Tschaneck (2 030 m n.p.m.). Narciarze początkujący dobrze czują się w rejonie Gamskogel na zboczach Ainecka, podczas, gdy wprawni narciarze wybierają częściej Tschaneck, gdzie znajdują się również tereny do jazdy freerideowej (rejon Kösselbacher Hütte).Generalnie jednak w ośrodku przeważają trasy czerwone dla średnio-zaawansowanych narciarzy. Dużą zaletą Katschberga są doskonałe warunki śniegowe i niemalże zawsze pewny śnieg.Atrakcją przygotowaną przede wszystkim z myślą o amatorach snowboardu jest snowpark z halfpipe’em (Aineck).

SZKOLENIE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE: Jedzie z nami dwóch instruktorów narciarstwa i snowboardu. Podzieleni będziemy na 3 grupy zaawansowania: – początkujący (niedziela, poniedziałek) – średnio zaawansowany (wtorek, środa) – zaawansowany(czwartek, piątek) Dla każdego z poziomów przewidziane są 4 godziny zegarowe szkolenia(2 x 2h).

Z KIM TAŃCZYMY:
Małgorzata Mounier (Siudak) – ruch, sport i muzyka fascynowały mnie od zawsze. W wieku 6 lat rozpoczęłam naukę gimnastyki artystycznej na Warszawskiej Gwardii, później przyszedł czas zajęć z baletu, tańca towarzyskiego aż wreszcie trafiłam do klubu prowadzonego przez najwspanialszego trenera na świecie – Piotra Makowieckiego. To On rozpoznał, że drzemie we mnie miłość do Rock and Rolla i Boogie Woogie, nauczył, że poprzez ciężki trening osiąga się wyniki, pokazał jak można bawić się tańcem i zawiązywać przyjaźnie, które trwają latami. Przyszedł czas wielkich sukcesów w turniejach krajowych. Brałam udział w tak wielu turniejach w Polsce, że nie sposób je wszystkie dzisiaj wymienić. Czasem jedyną nagrodą/pamiątką był dyplom, których mam w domu pokaźną kolekcję ;-) Osiągając tak dużo, rozpoczęłam przekazywać moją wiedzę innym. Od 1995 roku uczę tańca – pasji, którą kiedyś odkryłam. Chciałabym aby klub Beep Boogie był miejscem, w którym można nie tylko nauczyć się tańczyć ale poznać fantastycznych ludzi, miło spędzać czas, organizować spotkania, wyjazdy, pomagać sobie wzajemnie. Nie chcę tworzyć następnej „fabryki tańca”, w której ważne są tylko pieniądze a nie ludzie – klubowicze. – Dyplomowana nauczycielka tańca sportowego (certyfikat międzynarodowy) – Dyplomowana nauczycielka tańca współczesnego – Sędzina z ramienia Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie – Członkini Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie – Uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Organizatorem naszego wyjazdu jest biuro podróży: STUDENT TRAVEL s.c. Krakowskie Przedmieście 13/10 20-002 Lublin