Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a to znowu oznacza, że nasz Święty Staruszek, jak co roku, ma wielki dylemat co podarować salsowiczowi. Postanowiliśmy nieco ułatwić mu zadanie i podpowiedzieć kilka pomysłów.

Podaruj Taniec

Gdy nasz obdarowany zaczyna przygodę z salsą bądź jeszcze nie jest świadomy, że chce ją rozpocząć, możesz mu nieco pomóc. Zapytasz – jak? A no tak, darując bon na lekcje salsy. Na pewno poradzisz sobie z tym zadaniem i skontaktujesz się z odpowiednimi osobami

Zamów bon upominkowy

Coś, do czego można tańczyć

Bo do tańca trzeba… muzyki! Skąd ją zdobyć? Najlepiej z legalnego źródła. W grę wchodzi zakup płyt CD, winyli, kaset magnetofonowych, biletów na koncert czy kart upominkowych do serwisów muzycznych. W tych ostatnich znajdują się nieograniczone zasoby nut. Gdy jednak salsomaniak nie jest jeszcze biegły w muzyce latino, może skorzystać z naszego publicznego konta w serwisie Spotify i muzykę ma podaną jak na tacy!

Quiero Salsa na Spotify

A w czym tańczyć?

Kolejny pomysł to lakierki na wysoki połysk! Ok, połysk nie jest w tańcu wymagany, ale wygodne obuwie to pozycja obowiązkowa! Mikołaju, tutaj już masz szansę się popisać!

W sklepach internetowych znajdziesz nie tylko wiele gotowych produktów, ale też tych szytych na miarę. Nie jest ważne w czym, ważne aby było wygodnie i komfortowo!

Bez względu na poziom zaawansowania, każdy tancerz chce również pięknie prezentować się na parkiecie. Niepowtarzalna koszula dla naszych mężczyzn, piękna sukienka dla salsowiczek, biżuteria i inne dodatki. Jednak są też tacy, którzy uwielbiają ostry wycisk Wtedy możesz pomyśleć o ładnym i wygodnym ubranku do sportowych zmagań.

Tancerz musi mieć gdzie tańczyć

Salsowy wymiatacz zapewne jest już zaopatrzony w powyższe propozycje. Jest jednak coś, czym na pewno nie pogardzi. Karnet na festiwal salsy! Tutaj też jest sporo opcji Możesz wybrać np. Warsaw Salsa Festiwal, SoSalsa Summer Jam, Berlin Salsa Congress czy Valentine Dance Festival w Berlinie. Przeglądaj, oglądaj, i wybieraj!

Coś dla ciała, coś dla ducha

Dla tych najbardziej hardcorowych salsowiczów, którzy nie potrafią dobrowolnie zejść z parkietu, chwila wytchnienia jest jednak jak wybawienie. Wypoczynek w strefie Wellness & Spa zregeneruje jego ciało i umysł.

Jak widać wybór masz spory. Czasu jednak coraz mniej! Szybko składaj zamówienie do swoich elfów, bo niebawem rozbłyśnie na niebie pierwsza wigilijna gwiazdka!

To pisała Kinga Ziembicka

ku zaskoczeniu i wielkiej radości Marka