Lindy Hop w Szczecinie i innych miastach Polski staje się coraz popularniejszy. Dowiedz się dlaczego warto zacząć tańczyć!

 

9. Jest to taniec dla każdego

Lindy Hop można tańczyć bez względu na cokolwiek! :) Tańczą osoby starsze, tańczą młodzi, tańczą wyczynowcy i tańczą kanapowe lenie. Nie ważne czy jesteś zaawansowany czy początkujący – dasz sobie radę, już my o to zadbamy :)

 

8. Czeka Cię dużo śmiechu i zabawy

Przyznajemy, Lindy Hop to jeden z najweselszych tańców :) Muzyka jest radosna, bardzo na luzie. W tańcu jest kupa zabawy i interakcji z partnerką/partnerem. Idealny sposób na przegonienie jesiennej chandry!

 

7. Lindy Hop zatańczysz wszędzie i do wszystkiego

Wesele? Impreza firmowa? Koncert na mieście? Idealny wybór! Lindy Hop jest na tyle uniwersalnym tańcem, że nie ograniczysz się do tańczenia jedynie na zajęciach w szkole tańca. Wykorzystasz go wszędzie!

 

6. Nauczysz się improwizacji

W naszej szkole tańca Quiero Salsa nie nauczysz się trzech-czterech figur na krzyż. Zamiast tego pokażemy Ci zestaw prostych ruchów, z których łatwo ułożyć przepiękny taniec i jednocześnie świetnie się bawić!

 

5. Zyskasz opcje na ciekawe wieczory

Z wieloma tańcami jest tak, że po nauce jedyne co możesz zrobić, to ćwiczyć samotnie w domu. Nie z Lindy Hopem! Nie dość, że organizujemy regularne praktyki i swingowe potańcówki, to jeszcze w Szczecinie często odbywają się koncerty idealne do tańczenia Lindy Hopa. U nas na pewno dowiesz się o nich w pierwszej kolejności :)

 

4. Zainspirujesz się muzycznie

Mówią Ci coś takie nazwiska jak Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Nat King Cole czy Frank Sinatra? To tylko wierzchołek góry lodowej :) Lindy Hop to masa genialnej muzyki w stylu retro. Usłyszysz raz, zakochasz się na całe życie!

 

3. Spędzisz aktywnie czas

Zdarza Ci się spędzać dużo czasu przy biurku lub przed telewizorem? Prowadzisz siedzący tryb życia? Lindy Hop to idealny sposób na poprawę zdrowia! Taniec to nie tylko zabawa, ale też zdrowie!

 

2. Poznasz nowych, wspaniałych ludzi

Pamiętaj, na każdy kurs przychodzi masa świetnych osób, takich jak Ty! Obserwujemy to od lat i zawsze wygląda to podobnie :) Przychodzicie na pierwsze zajęcia osobno, na ostatnich zajęciach tworzycie zgraną paczkę i nie potraficie bez siebie żyć. Nowe znajomości, nowe przyjemności a czasem nawet i coś więcej… :)

 

1. Poznasz ŻABĘ!

Marzysz, aby nauczyć się latać? :) Już na kursie dla początkujących jest spora szansa, że poznasz najfajniejszą i najbardziej odlotową (dosłownie) figurę w całym Lindy Hopie, czyli ŻABĘ! Więcej zdradzić nie możemy, aby przekonać się trzeba nas po prostu odwiedzić :)

 

I jak? :) Chcesz sprawdzić jak to jest na własnej skórze? Dołącz do nas! Nowa grupa rusza już w najbliższy wtorek!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl