Kochani! W tym roku wyjątkowo pragniemy zaprosić Was również na wrześniową, intensywną edycję kursów dla osób, które swoją przygodę z tańcem zamierzają dopiero rozpocząć :) Zajęcia dla osób początkujących będą odbywać się dwa razy w tygodniu, przez 5 kolejnych tygodni. W trzeci piątek  września  zapraszamy Was również na practice, czyli dodatkowe taneczne spotkanie, na którym to pod naszym okiem, będziecie mieć możliwość doskonalenia umiejętności, które zdobędziecie podczas zajęć:)

Nowy kurs dla początkujących

Kurs Salsy Pary „0” dla początkujących to 10 zajęć i każde z nich trwają 1,5 godziny. Będziemy się spotykać dwa razy w tygodniu ( wtorki i czwartki) przez 5 kolejnych tygodni. Podczas tego kursu uczymy się głównie Salsy, ale w ramach lekcji poglądowych pokazujemy Wam podstawowe kroki Bachaty oraz Ruedy de Casino. Cały kurs obejmuje aż 15 godzin zegarowych. Bardzo prosimy o przynoszenie ze sobą obuwia zmiennego. Koszt całego kursu to 150 zł/os.

Nowy grafik wrześniowy

Dodatkowo przez cały 2015 rok na koniec każdego kursu wśród uczestników losowany będzie karnet na cały kolejny etap dla jednej osoby :) Oprócz kursów stacjonarnych i practice’ów przygotowaliśmy dla Was również rozmaite imprezy wyjazdowe, do udziału w których gorąco Was zapraszamy!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w dziale FAQ. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, to śmiało napisz wiadomość e-mail albo zadzwoń :)

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl

Formularz zapisów:

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Numer telefonu

    Masz uwagi?