Warsztaty z Fibe i Klaudyną

Walentynki w rytmie Salsy, już 14 lutego 2015

Walentynki w rytmie salsy? Jasne, że tak! Na ten wyjątkowy dzień udało nam się ściągnąć do naszego miasta czołową parę taneczną w kraju – Fibe i Klaudynę! Poprowadzą oni dla Was cztery godziny zajęć w rewelacyjnej cenie oraz zatańczą niesamowite show na imprezie poprzedzającej Walentynki w Kosmos Music Club. Tak właśnie zaczynamy rok 2015 w naszej szkole! :)

Prowadzili zajęcia podczas ostatniego festiwalu Warsaw Salsa Festivaval, na co dzień zaś są instruktorami The Salsa Kings, jednej z najbardziej uznanych szkół salsy w kraju oraz w Europie. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że możemy gościć ich w Szczecinie.

Szczegółowe informacje o naszych gościach, zdjęcia, filmy, cennik warsztatów oraz formularz zapisów znajdziecie poniżej.

Program / 14.02.2015 / Dąbrowskiego

Latin Sexy Dance to połączenie gorących rytmów latino ze zmysłowym tańcem sexy dance. Na zajęciach nauczymy się tematycznych choreografii w rytmach latino a całe zajęcia sprawią, że Panie poczują się kobieco i seksownie.
Zajęcia przeznaczone dla każdego, kto chce poruszać się w rytmie salsy. Nauczymy się kroków, które można wykorzystać na każdym parkiecie w tańcu solo. Krótka choreografia solowa, dla Pań specjalnie przygotowane pomysły na prace rąk i wszystkich innych części ciała, dla panów natomiast sposoby na to, jak wyglądać pewnie i męsko w tańcu.
Body Movement, czyli jak poruszać się w salsie. W ramach zajęć poznacie wiele ćwiczeń, które pozwolą zrozumieć ruch ciała w salsie. Praktyczne wskazówki zarówno dla partnerek jak i partnerów :)
Zajęcia przeznaczone dla tych, którzy tańczą już salsę. Nauczymy się nowych sztuczek w tańcu w parze. Panowie poznają tajniki nowych prowadzeń, a panie nauczą się nowych pomysłów na styling w tańcu w parze. Uwaga! Na zajęcia nie trzeba zapisywać się w parach!

Cennik warsztatów

TERMINPOJEDYNCZE ZAJĘCIACAŁE WARSZTATY
BEZ SEXY CLASS
CAŁE WARSZTATY
Z SEXY CLASS
DO 13 STYCZNIA30 PLN60 PLN75 PLN
DO 1 LUTEGO35 PLN70 PLN85 PLN
OD 1 LUTEGO40 PLN80 PLN95 PLN

Fibe

Większości salseros znany jako instruktor m.in na Warsaw Salsa Festival, Crystal Salsa Party, Salsa Spring Break czy Bachaturo. Od 2004 roku jest dyplomowanym instruktorem tańca. Ukończył dwuletni Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny, tytuł nadany przez Narodowe Centrum Kultury i Ministra Kultury. Od 2011 sędzia Polskiego Związku Tańca Freestyle. Wielokrotny Mistrz Polski w Tańcach Parami w latach 1999- 2006 oraz finalista Mistrzostw Świata międzynarodowej federacji IDO.

Przy okazji jednego z pierwszych Festiwali Salsy w Niechorzu nauczał podstawowych kroków tego tańca w studio TVP2 co było emitowane na żywo przez tę telewizję. Jako choreograf udzielał się m.in. przy takich produkcjach jak: Pippi Pończoszanka w reż Wojtka Rogowskiego ( spektakl wystawiony w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie), tworzył choreografię do utworów dla musicalu „Anna i Anna” w reż. Waldemara Sierańskiego (Kabaret Koń Polski), autor choreografii do teledysku oraz występu na Eurowizji 2010 dla Zosi Karbowiak z którą również wystąpił na scenie (Całość emitowana w TVP1). Wykładowca oraz pedagog na Kursie Instruktorskim o specjalności salsa dla Egurrola Dance Studio w sierpniu 2014 roku.

Poza klimatem latynoskim fascynuje się bardzo street dance’em. Hobbystycznie zajmuje się rapowaniem. Ostatnio wydał swoją solową płytę zatytułowaną „F.I.B.E.”. Na swoim koncie ma również sporo koncertów i teledysków.

Klaudyna

Taniec pojawił się na jej drodze już w szkole podstawowej, ale kiedy w wieku 16 lat poznała ekipę ENZYM i jej trenerkę Agnieszkę Tempską wszystko nabrało prawdziwego tempa. Członkini jednej z najlepszych ekip street dance w Polsce – ENZYM CREW, z którą dotarła do półfinału w III edycji programu „Mam Talent” TVN oraz członkini dancehall’owej ekipy EnzymBabskaBanda. Przez 6 lat współpracowała z trójmiejskimi przedszkolami, a także wyjeżdżała na liczne obozy taneczne w charakterze instruktora tańca i wychowawcy. Uprawnienia trenera tańca ukończyła w 2009 roku. Do ostatnich osiągnięć można zaliczyć:

  • II miejsce – all styles battle teams & crew showcase, Łomża 2013
  • tancerka teamu Hiszpanii i Niemiec podczas EURO 2012 w Polsce
  • półfinał programu „Mam Talent” TVN – III edycja – 2010
  • I miejsce – Big Dance Elite – Enzym Crew – Poznań 2010
  • III miejsce – Gdańsk Dźwiga Muzę, Enzym Crew, Gdańsk 2010

W 2012 roku na chwilę „zaczepiła” ją salsa i tak już zostało. Aktualnie szkoli się i trenuje takie techniki jak salsa, bachata i pokrewne im style u najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą. Style te w jej wykonaniu, dzięki jej street’owemu „zapleczu” stara się wzbogacać o inną, świeżą jakość i ekspresję.

Masz pytania?

Ależ oczywiście! Wszystkie zajęcia z wyjątkiem Salsa Partnerwork to zajęcia solo, natomiast na Salsa Partnerwork będziemy regularnie zmieniali się w parach, a jeśli wystąpią duże dysproporcje płci, to zbierzemy całą paczkę instruktorską i pomożemy :)
Przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności prosimy o zapisanie się na warsztaty za pomocą powyższego formularza. Na podany adres mailowy wyślemy potwierdzenie zapisów. Dopiero wtedy można dokonać wpłaty na dowolnych zajęciach odbywających się w naszej szkole.
Zajęcia będą prowadzone na poziomie „Open”, jednak aby wziąć udział w warsztatach należy znać przynajmniej podstawy salsy. Według naszej drabinki zajęć należy ukończyć kurs P0 i uczęszczać do grupy co najmniej P1.
Na warsztaty należy koniecznie zabrać ze sobą obuwie zmienne. Polecamy zabrać ze sobą również butelkę wody mineralnej. Jeśli natomiast cztery godziny bez jedzenia to dla Ciebie za dużo, proponujemy zabrać ze sobą jakiś prowiant, aby posilić się w przerwie między zajęciami.
Walentynkowe warsztaty obejmują trzy zajęcia z zakresu salsy oraz jedne dodatkowe zajęcia Sexy Class tylko dla Pań. Dlatego łączna ilość zajęć dla Panów to trzy, dla Pań natomiast cztery.
To wszystko zależy od Was! Fibe i Klaudyna będą w trasie warsztatowej #mymambotour, na której uczyć będą głównie w stylu On2, jednak styl On1 nie jest im obcy i postarają się pogodzić oba style. My z kolei zorganizujemy przed warsztatami kolejne zajęcia pomagające w przestawianiu się pomiędzy stylami :)