Warsztaty z Reglą Marią

17 października rozpocznij rok szkolny w rytmie Bachaty

Startujemy hucznie z nowym sezonem tanecznym w Quiero Salsa! Na to wyjątkowe wydarzenie udało nam się zaprosić do Szczecina gwiazdę ostatniej edycji festiwalu Ambition Salsa Razem, jedyną w swoim rodzaju Reglę Marię Hernandez-Madej! Poprowadzi ona dla Was aż pięć godzin zajęć w rewelacyjnej cenie oraz zaprezentuje zapierające dech w piersiach show na imprezie tanecznej.

Szczegółowe informacje o Regli, nagrania, cennik warsztatów oraz formularz zapisów znajdziecie poniżej.

Zapisz się na warsztaty
Na tych zajęciach nauczysz się panować nad własnym ciałem, poczujesz wolność i swobodę ruchu, a przy tym poprawisz kondycję i wymodelujesz sylwetkę. Na zajęciach nauczymy się tematycznych choreografii w rytmach bachaty a całe zajęcia sprawią, że poczujesz się kobieco i seksownie.
Zajęcia przeznaczone dla każdego, kto chce poruszać się w rytmie bachaty. Nauczymy się podstawowych kroków, które można wykorzystać na każdym parkiecie i w każdym momencie. Dla Pań specjalnie przygotowane pomysły na prace rąk i wszystkich innych części ciała, dla panów natomiast sposoby na to, jak wyglądać pewnie i męsko w tańcu.
Kolejny etap nauki bachaty. W ramach zajęć poznacie wiele ćwiczeń, które pozwolą zrozumieć ruch ciała w tańcu. Praktyczne wskazówki zarówno dla partnerek jak i partnerów :)
Zajęcia przeznaczone dla tych, którzy znają przynajmniej podstawy salsy. Afro Rumba to dynamiczne połączenie salsy z ruchem ciała i krokami afro, zarówno tymi z Afryki Zachodniej jak i obszaru Karaibów i Ameryki Południowej. Żywiołowość bębnów, temperament gitary doprawiony szczyptą szaleństwa stworzą niepowtarzalną mieszankę rytmów które porwą umysł i ciało.
Reggaeton to gatunek, którego prosty, pulsujący rytm jest odzwierciedlany w ruchu tancerzy. Dynamiczne ruchy biodrami i klatką piersiową to najbardziej charakterystyczne elementy tego tańca. Typowe są również trzęsienia, izolacje oraz szybka praca stóp. W reggaetonie odnajdziecie elementy tańców afrokubańskich oraz salsy. Zajęcia znacznie poprawią Waszą koordynację oraz kondycję.

Cennik warsztatów

TERMINPOJEDYNCZE ZAJĘCIACAŁE WARSZTATY
BEZ LADIES STYLING
CAŁE WARSZTATY
Z LADIES STYLING
DO 9 WRZEŚNIA25 PLN60 PLN70 PLN
DO 26 WRZEŚNIA30 PLN70 PLN80 PLN
DO 13 PAŹDZIERNIKA35 PLN80 PLN90 PLN
PO 13 PAŹDZIERNIKA40 PLN90 PLN100 PLN

Regla Maria Hernández-Madej

Urodziła się w Camaguey na Kubie. Ukończyła tamtejszą szkołę sportową EIDE Cero Pelado, gdzie należała do drużyny sprinterek, wraz z którą zdobyła mnóstwo medali na zawodach sportowych. Jednak to taniec był prawdziwą miłością Regli. Swoją przygodę rozpoczęła w szkole ballet folklorico w Camaguey, gdzie ukończyła kurs folklorystyczny tańców afro-kubańskich. W 1998 roku przeprowadziła się do Varadero (prowincja Matanzas), gdzie rozpoczęła pracę tancerki w profesjonalnym stowarzyszeniu tanecznym „Danza Cuba”. Po roku zmieniła pracę i rozpoczęła swój kontrakt w Narodowym Stowarzyszeniu Sztuk Scenicznych „Danz Arenas” w Varadero, gdzie uczyła się różnych tańców pochodzących z Ameryki Łacińskiej. Występowała tam w pokazach oraz prowadziła lekcje tańca.

W lutym 2002 roku we współpracy z Kubańskim Instytutem Muzycznym otrzymała certyfikat specjalizacji w zakresie tańca związanego z inscenizacjami muzycznymi wydanym przez Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla. Od maja 2004 roku pracowała w Consejo Provincial de las Artes Escenicas de Matanzas. Od października 2009 roku Regla mieszka i pracuje na stałe w Polsce, gdzie z przyjemnością uczy Polaków tańców latynoamerykańskich. Po przyjeździe do naszego kraju znalazła swoje miejsce jako instruktorka na wielu festiwalach i wydarzeniach związanych z muzyką kubańską: Festival Cubano w Bielsko-Białej, Bachaturo Festival w Warszawie, Cuba te Baile w Berlinie czy Salsa Festival w Limoges we Francji. Znana jako prowadząca warsztaty taneczne w największych miastach Polski oraz jako licencjonowana instruktorka Zumby w Polsce. Jej ulubione style to afro, reggaeton oraz bachata.

Masz pytania?

Ależ oczywiście! Wszystkie zajęcia z wyjątkiem Bachata Level 1 oraz Bachata Level 2 to zajęcia solo, natomiast na zajęciach bachaty będziemy regularnie zmieniali się w parach. Jeśli z kolei wystąpią duże dysproporcje płci, to zbierzemy całą paczkę instruktorską i pomożemy :)
Przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności prosimy o zapisanie się na warsztaty za pomocą powyższego formularza. Na podany adres mailowy wyślemy potwierdzenie zapisów. Na podany adres wyślemy szczegółowe instrukcje dotyczące płatności.
Zajęcia w bloku Bachaty będą prowadzone na poziomie „Open”, natomiast zajęcia w bloku kubańskim będą prowadzone na poziomie dla początkujących.
Na warsztaty należy koniecznie zabrać ze sobą obuwie zmienne. Polecamy zabrać ze sobą również butelkę wody mineralnej. Jeśli natomiast trzy godziny bez jedzenia to dla Ciebie za dużo, proponujemy zabrać ze sobą jakiś prowiant, aby posilić się w przerwie między zajęciami.
Warsztaty z Reglą obejmują cztery stałe zajęcia oraz jedne dodatkowe zajęcia Bachata Ladies Styling tylko dla Pań. Dlatego łączna ilość zajęć dla Panów to cztery, dla Pań natomiast pięć.

Jak dojechać?