Start Sezonu 2016/2017

Weź udział w hucznym starcie sezonu z Quiero Salsa!

Zapraszamy przepięknie na huczne rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Quiero Salsa! Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji, począwszy od otwartych oraz darmowych zajęć dla osób absolutnie początkujących, poprzez intensywne warsztaty z naszą rozszerzoną kadrą instruktorską, kończąc zaś na długo wyczekiwanym pokazie reaktywowanej niedawno formacji pokazowej.

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów znajdziecie poniżej.

 

Otwarty blok dla początkujących (0 PLN)

Darmowa lekcja salsy w parach. W programie krok podstawowy salsy w stylu Los Angeles (on1), najprostszy obrót, krótki taniec w parze oraz olbrzymia porcja pozytywnej energii.
Darmowa lekcja najpopularniejszego sensualnego tańca. Krok podstawowy, proste obroty oraz podstawowe figury w parze.
Lindy Hop opiera się w dużej mierze na improwizacji. Dowolność interpretacji porywającej muzyki i figur tanecznych sprawiają, że nic tak jak Lindy Hop nie wprawia w dobry nastrój i nie wywołuje takiego uśmiechu! Będziemy się uczyć absolutnych podstaw, rozliczenia muzyki, podstawowych kroków oraz prostych figur. Zajęcia będą odbywać się do spokojnej muzyki swingowej.

Nie trzeba się zapisywać i nie trzeba mieć pary. Załóż po prostu wygodne buty oraz ulubione ciuchy, które nie krępują ruchów i przyjdź na miejsce.

Warsztaty dla tańczących min 6 miesięcy (35 PLN)

Kojarzysz słowo Pachanga jedynie z nazwy portorykańskiego zespołu reggaeton? Możemy to naprawić :) Pachanga to jedna z najcudowniejszych odmian Salsy. Poznaj podstawowy ruch rozłożony na czynniki pierwsze.
Na tej lekcji dobierzemy się w pary i nauczymy się dość prostego i jednocześnie szalonego partnerworka w salsie on1. Wymagana znajomość crossbody :)
Poznaj prosty footwork, idealny do użycia na dowolnej imprezie. Do tego porcja przydatnego partnerworka, idealnego na zakończenie bloku warsztatów.
Zapisz się na warsztaty

Impreza latynoska z pokazem formacji QS

Rozpoczynamy imprezę od krótkiego practice’a. Spokojna muzyka, idealna dla osób początkujących.
Około godziny 21:00 przechodzimy płynnie do głównej części imprezowej.
Gwóźdź programu imprezy! Wydarzenie, na które Szczecin czekał ponad 6 lat! Reaktywowana formacja, rozszerzony skład, gorący pokaz. Bądźcie czujni!

Wstęp 5 PLN, dla uczestników płatnych warsztatów za darmo.

Zajęcia dla początkujących

Co trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do zajęć dla początkujących? Przede wszystkim: przychodzimy w obuwiu na płaskiej podeszwie. Poza tym nie trzeba ubierać się w żaden specjalny sposób. Polecamy zwyczajnie ulubione ciuchy, które nie krępują ruchów. By wziąć udział w kursie nie potrzeba też pary! Nie dość, że na zajęcia przyjdą zarówno wolne partnerki jak i wolni partnerzy, to jeszcze przez cały czas będziemy robili regularne zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym.

Co w ramach zajęć? Podstawy salsy, bachaty oraz lindy hop. Poznacie kroki podstawowe, proste figury w parach oraz solowe kroczki. Do tego tona śmiechu, porcja zdrowego ruchu oraz mnóstwo nowych znajomości na lata 🙂

Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych i widzimy się 15 października

Warsztaty dla tańczących od pół roku

Dla osób, które już tańczą od jakiegoś czasu przygotowaliśmy z kolei dawkę zajęć poszerzających horyzonty. Poprowadzimy dwie godziny zajęć z zakresu pachangi oraz cha chy, a także godzinkę szalonego, Tequilowego partnerworku w salsie. Cena? Jedyne 35 PLN za całe warsztaty od osoby.

Również na warsztaty przychodzimy w obuwiu na płaskiej podeszwie.

Reaktywacja formacji QS

Na koniec intensywnego, tanecznego dnia przygotowaliśmy jednak największą niespodziankę. Będzie to potańcówka z muzyką latynoamerykańską połączona z wielką i długo wyczekiwaną reaktywacją formacji pokazowej Quiero Salsa. Po ponad sześciu latach stagnacji wracamy z nowym rozszerzonym składem. Zobaczycie więc w pokazie zarówno szczecińskich salsowych weteranów jak i zupełnie nowe twarze.

Gorąca, latynoska zabawa

Przepięknie wyposażony bar tego wieczoru obsługiwać będzie niezawodna ekipa OK Super, która specjalnie na to wydarzenie przygotuje cztery przepyszne tematyczne drinki: Pomarańczowa Rozkosz, Quiero Bajero, Tequila Pif Paf oraz Marzenie Gochy.

Za dekami tego wieczoru pojawi się lokalna śmietanka konsolety:

  • DJ Marlon
  • DJ Martinus
  • duet Gan Gan y Gan Gon

Wstęp na potańcówkę wynosi 5 PLN, dla uczestników płatnych warsztatów jest jednak za darmo. Na imprezę również w ramach możliwości przychodzimy w obuwiu na płaskiej podeszwie.

Przedstawmy się

Zapisy zakończone

Kochani! Zamknęliśmy już możliwość zapisywania się na warsztaty. Co robić w związku z tym?

  • Jesteś facetem? Zwyczajnie przyjdź do TRAFO o 13:30 i zapłać za warsztaty gotówką na miejscu.
  • Jesteście parą? Tak samo, możecie przyjść o 13:30 do TRAFO i zapłacić oboje za warsztaty gotówką na miejscu.
  • Jesteś kobietą? Niestety, w uwagi na zachowanie odpowiedniej proporcji płci oraz większe zainteresowanie wśród kobiet, Twój udział będzie możliwy tylko wtedy, jeśli zgłosi się odpowiednia ilość wolnych facetów. Przyjdź o 13:30 do TRAFO, zobaczymy jaka będzie sytuacja, ale niestety nie gwarantujemy miejsca.

Masz pytania?

Ależ oczywiście! Nie dość, że na warsztaty zapisze się cała masa wolnych partnerów i partnerek, to jeszcze będziemy robili regularne zmiany w parach. Jeśli z kolei wystąpią naprawdę duże dysproporcje płci, to zbierzemy całą formację pokazową do pomocy i pomożemy :)
Przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności prosimy o zapisanie się na warsztaty za pomocą powyższego formularza. Na podany adres mailowy wyślemy potwierdzenie zapisów oraz szczegółowe instrukcje dotyczące płatności.
Wszystkie zajęcia będą prowadzone na poziomie „Open”, natomiast wymagana jest znajomość podstaw salsy. Absolutnym minimum jest ukończenie kursu Salsa Pary 0, jednak sugerujemy zajęcia osobom które ukończyły też przynajmniej poziom Salsa Pary 1, czyli tańczą od około 6 miesięcy.
Na warsztaty należy koniecznie zabrać ze sobą obuwie zmienne. Polecamy zabrać również butelkę wody mineralnej. Jeśli natomiast trzy godziny bez jedzenia to dla Ciebie za dużo, proponujemy spakować jakiś prowiant, aby posilić się w przerwie między zajęciami.

Jak dojechać?