Kochani! Semestr zimowy powoli dobiega końca zatem czas najwyższy zaprosić Was na pierwszy wiosenny kurs dla osób, które swoją przygodę z tańcem zamierzają dopiero rozpocząć :) Zapraszamy Was zatem gorąco już 14 kwietnia o godzinie 20:30 na pierwsze zajęcia tej grupy, której spotkania będą odbywać się w Ognisku Muzycznym na sali na ul. Pocztowej 31/33. Do zobaczenia!

Kurs Salsy Pary 0 dla początkujących to 12 zajęć i każde z nich trwają 1,5 godziny. Będziemy się spotykać raz w tygodniu przez 12 kolejnych tygodni. Podczas tego kursu uczymy się głównie Salsy, ale w ramach lekcji poglądowych pokazujemy Wam podstawowe kroki Bachaty oraz Ruedy de Casino. Cały kurs obejmuje aż 18 godzin zegarowych. Bardzo prosimy o przynoszenie ze sobą obuwia zmiennego.

Nowy grafik zimowy

Dodatkowo przez cały 2015 rok na koniec każdego kursu wśród uczestników losowany będzie karnet na cały kolejny etap dla jednej osoby :)

 

Co więcej, raz w miesiącu będzie odbywać się practice czyli dwugodzinne taneczne spotkania, na których to pod naszym okiem macie okazję intensywnie potańczyć, a tym samym utrwalić i udoskonalić kroki, których uczycie się podczas naszych zajęć. Jest to również wspaniała okazja dla osób, które z rożnych powodów nie będą mogły uczestniczyć we wszystkich zajęciach, na nadrobienie „zaległości”. My tam zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, by w razie jakichkolwiek wątpliwości szybko je rozwiać ;) Szczegóły dotyczące practice znajdziecie na naszej stronie w zakładce zajęcia.

Oprócz kursów stacjonarnych i practice’ów przygotowaliśmy dla Was również rozmaite imprezy wyjazdowe, do udziału w których gorąco Was zapraszamy!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w dziale FAQ. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, to śmiało napisz wiadomość e-mail albo zadzwoń :)

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl

Formularz zapisów:

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Numer telefonu

    Masz uwagi?

    Kurs dla początkujących