Andrzejkowy wieczór w Ruskiej Bani

Już od 60 PLN
Partnerzy: Ruska Bania
30 listopada 2019 (sobota) - 1 grudnia 2019 (niedziela)
Ruska Bania, Główna Plaża nad Głębokim

Opis wydarzenia

Ha, tego jeszcze nie było! Pomarańczowe Andrzejki w najgorętszym miejscu w Szczecinie Już 30 listopada zapraszamy Was na kolejną nocną sesję w Ruskiej Bani! Będzie bardzo gorąco, będzie bardzo zimno, będzie tajemniczo, będzie smacznie, bardzo przyjemnie i na pewno długo tego wieczoru nie zapomnicie A następnego dnia wstaniecie jak nowo narodzeni. Wszystko to przeplatane rozmową, przy dźwiękach relaksującej muzyki i aromaterapii. A może potańczymy na pomoście w blasku księżyca? Cóż, wszystko zależy od Was Miejsce to jest mega klimatyczne, będziecie tam na bank wracać.

A zatem do konkretów. Zbieramy się w sobotę 30 listopada w godzinach od 22:00 do 2:00. Tak! Cztery godziny, ale uwierzcie, zlecą jak z bicza strzelił Całość kosztuje 60 PLN od osoby.

Jak się przygotować?

Musicie pamiętać o zaledwie kilku rzeczach do zabrania:

  • dwa ręczniki
  • klapki
  • jeśli potrzebujecie to kostiumy kąpielowe ,żeby wejść do jeziora, ale wiecie...ciemno będzie... ja biorę
  • koniecznie WODĘ

Pamiętajcie również, że każdy przynosi ze sobą coś na ząb, coś czym ma ochotę podzielić się z innymi. Może to być ciasto domowej roboty Mogą to być owoce, mogą to być jakieś warzywne przekąski, może to być coś ciekawego do picia Wszystko zależy od Waszej fantazji. Będzie nas tam kilkanaście osób, więc nie produkujcie wielkich ilości, ale włóżcie w to Wasze serducha.

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!