Pomarańczowa wyprawa na Kubę

Od marzenia do spełnienia
Już od 1130 PLN
Weź udział
8 lutego 2020 (sobota) - 22 lutego 2020 (sobota)

Opis wydarzenia

Kochani, pamiętacie o naszym wiosennym wypadzie na Kubę? Mamy nadzieję, że czekacie na ten wyjazd tak jak my! Już nam się skrystalizował prawie termin wypadu, dlatego czas najwyższy podjąć decyzję

Długo to trwało ale wiecie ile różnych kwestii mamy do skoordynowania, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Będzie to wyjazd w terminie od 8 lutego (+/- 1-3 dni) do 22 lutego (+/- 1-3 dni) 2020 roku. Bardzo bardzo prosimy o zapisy tylko osoby, które wiedzą, że chcą, mogą i wiedzą, że bez względu na okoliczności popełnią to szaleństwo razem z nami!

Niebawem stworzymy grupę zamkniętą na FB, tylko dla uczestników wyprawy, na której będziemy informować Was o kolejnych etapach tego szaleństwa

A tymczasem więcej podstawowych informacji znajdziecie na naszej stornie: Od marzenia do spełnienia.

Pamiętajcie również, że powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Pakiet: Wyjazd na Kubę
1130 PLN
do 31.10
zobacz
cennik
do 31 października1130 PLN

Cena obejmuje transfery na lotniska, przejazdy pomiędzy miejscowościami, noclegi ze śniadaniami, kartę turysty, wypożyczenie roweru, jedną wycieczkę konno, wycieczki na wodospady + plażę pod Hawaną, kolację w domu kubańskim, wizytę w Camara Obscura, Palacio Cantero, Museo de la Lucha Contra los Banditos oraz przejażdżkę starymi autami. Cena NIE OBEJMUJE przelotów, lekcji tańca, dojazdów taksówkami do klubów i wejściówek do klubów (max 10 CUC, zazwyczaj około 3-5), wejściówek do muzeów (np. Muzeum Rewolucji w Hawanie (około 5 CUC, Kapitol w Hawanie 5 CUC, wizyta w pokoju Ernesta Hemingway’a w hotelu Ambos Mundos 5cuc, Wielki Teatr Alicii Alonso w Hawanie 5 CUC, jeśli będzie w tym czasie jakaś sztuka to bilety są po 30 CUC) oraz ubezpieczenia.