Pojezierze Drawskie na SUPie

Lipcowa przygoda na deskach
Już od 80 PLN
14 lipca 2019 (niedziela)
Czaplinek

Opis wydarzenia

Kochani, tak jak obiecaliśmy, przed nami jeszcze jeden w tym roku SUPospływ! To, że kochamy wodę, wiecie od dawna. Tego, że kochamy SUPy, być może nie wiecie, bo to najmłodsza z naszych miłości. Ale o tym, że kochamy Pojezierze Drawskie, nie trzeba nawet wspominać, bo jeździmy tam z Wami od zawsze! Nie ma sezonu bez chociażby jednodniowego wypadu w te przepiękne okolice. Dlatego SUPy już zarezerwowane, pogoda też, NRGY Sport w gotowości bojowej!

To impreza jednodniowa. Wyjeżdżamy wcześnie rano i jeśli warunki będą sprzyjające to wrócimy późnym wieczorem. Nie zapomnijcie odzieży na zmianę, kostiumów kąpielowych, wody do picia, kremu z filtrem i dobrego humoru!

Ale...

Chodzi nam po głowie plan, by pojechać tam już w sobotę wieczorem. Zrobić ognisko, przespać się w namiotach i rano na spokojnie wstać, zjeść śniadanko, bez zrywania się o nieludzkich godzinach Ale o tym jeszcze będziemy rozmawiać. Wszytko zależy od Waszych nastrojów

Dojazd

Dojeżdżamy na miejsce samochodami. Jeśli nie macie transportu, chętnie pomożemy w znalezieniu Wam miejsca. Jeśli dysponujecie wolnymi miejscami w aucie, chętnie dorzucimy Wam towarzysza! Tylko musimy o tym wiedzieć Nie wahajcie się zatem, mówcie nam o wszystkim!

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!