Quiero Fest 2018

Piętnaste Urodziny Quiero Salsa
Już od 55 PLN
Partnerzy:
11 maja 2018 (piątek) - 12 maja 2018 (sobota)

Opis wydarzenia

Kochani! Zapraszamy Was przepięknie na pierwszą edycję wydarzenia Quiero Fest, które odbędzie się w w maju 2018 roku w Szczecinie z okazji piętnastych urodzin naszej szkoły. Przygotowaliśmy dla Was niezapomniane warsztaty z dwiema cudownymi instruktorkami, dwie gorące imprezy z animacjami i wystrzałowymi pokazami!

Sarah Balzat

Sarah Balzat

Przodkowie Sary wywodzą się z różnych części świata. Pierwszy kontakt ze sztuką zdobyła poprzez muzykę. Dorastając w rodzinie muzyków, w wieku sześciu lat zaczęła śpiewać na scenie. Kilka lat później poznała świat salsy i innych tańców latynoskich. Zdobyła licencjat w tańcu klasycznym i nowoczesnym oraz tytuł magistra w choreografii i edukacji tańca. Dzięki temu jest nie tylko porywającą tancerką, ale również wybitną i doświadczoną instruktorką. Jej zajęcia salsy, pachangi i bachaty są podziwiane przez wielu uczniów w Niemczech a także w całej Europie. Od 2000 roku jest aktywną instruktorką, choreografką i tancerką, zaś swoje piętno odcisnęła na scenach salsowych w wielu niemieckich miastach. Jest założycielką Yerba Buena Dance Community. Sarah żyje i pracuje w Berlinie.

Regla Maria Hernandez-Madej

Regla Maria Hernandez-Madej

Urodziła się w Camaguey na Kubie. Ukończyła szkołę sportową EIDE Cero Pelado, gdzie należała do drużyny sprinterek, lecz to taniec był jej prawdziwą miłością. Swoją przygodę rozpoczęła w szkole baletowej w Camaguey, gdzie ukończyła kurs tańców afro-kubańskich. Następnie pracowała przez wiele lat jako tancerka w stowarzyszeniach "Danza Cuba" oraz "Danz Arenas" w Varadero. W lutym 2002 roku we współpracy z Kubańskim Instytutem Muzycznym otrzymała certyfikat specjalizacji w zakresie tańca wydanym przez Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla. Od 2009 roku Regla mieszka i pracuje na stałe w Polsce, gdzie uczy tańców latynoamerykańskich. Po przyjeździe do naszego kraju znalazła swoje miejsce jako instruktorka na wielu festiwalach i wydarzeniach związanych z muzyką kubańską w całej Europie. Jej ulubione style to afro, reggaeton oraz bachata.

Lokalizacja? Grafik zajęć? Poziom?

Dokładną lokalizację oraz szczegółowy grafik zajęć podamy już wkrótce, najpóźniej na początku maja

Dziewczyny przygotują program zajęć w taki sposób, aby w zajęciach mogły uczestniczyć osoby o bardzo szerokim spektrum umiejętności Powiedzmy zatem, że osoby z P1 dadzą radę, ale będą musiały się mocno skupić, a osoby z P7 nie powinni się wcale nudzić

Imprezy

W ramach wydarzenia przewidujemy dwie wystrzałowe imprezy z muzyką latynoamerykańską. Lokalizację pierwszej, sobotniej imprezy zdradzimy już niedługo, natomiast niedzielna, zamykająca impreza odbędzie się klasycznie w 13 Muzach. Za konsoletą staną znani i kochani DJ Tequila, DJ El Piedro oraz DJ Val de Maros Zapowiada się zatem prawdziwa muzyczna uczta!

Plan wydarzenia

maj
11
piątek
11:00 - 14:30

Flowing Spine Technique

Sobotni poranek należy do Sary Balzat, która poprowadzi blok kultowych warsztatów salsy. Podczas zajęć poznamy najważniejsze zasady ruchu Afro-Kubańskiego w tańcu :)

14:30 - 15:30

Przerwa obiadowa

15:30 - 16:30

Salsa Suelta

Regla Maria Hernandez-Madej

16:40 - 17:40

Palo

Regla Maria Hernandez-Madej

21:00

Start imprezy

22:30

Gala Główna

Rozpoczęcie urodzinowej Gali Głównej z pokazami zaproszonych gości, formacji pokazowej QS oraz... NIESPODZIANKA! Miejsce zostanie ogłoszone już wkrótce.

2:00

Koniec imprezy

maj
12
sobota
11:00 - 14:30

Bachata

Niedzielny blok warsztatów bachaty na Dąbrowskiego poprowadzi Regla Maria Hernandez-Madej. Umawiamy się na trzy godzinne lekcje... po prostu bachaty :)

21:00 - 0:00

Niedzielna impreza

Impreza w 13 Muzach zamykająca Quiero Fest z pokazem formacji Quiero Salsa

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!

Wezmą udział

Zainteresowani

Inne wydarzenia w QS

Póki co nie mamy zaplanowanych wydarzeń. Bądźcie czujni, szykujemy niespodzianki :)