SUP Dzień Dziecka

Dzień Dziecka na naszych ulubionych dechach!
Już od 80 PLN
Partnerzy: NRGY SUP
31 maja 2019 (piątek)
Czaplinek, dokładny adres podamy wkrótce

Opis wydarzenia

Kochani! W tym roku sezon SUP w naszej szkole będzie dość krótki. Wiecie, ze kochamy wodę, kochamy Czaplinek, kochamy SUPy, a już szczególnie z NRGY SUP

W tym roku ze względu na nasze wakacyjne plany musimy odpuścić większość wodnych wypadów, bo zwyczajnie nie mamy kiedy. Natomiast jako, że miłość jest szalona, to wyszarpaliśmy specjalnie dla Was dwa ostatnie wolne terminy w naszych grafikach. Umówmy się. Wszyscy gdzieś tam w środku jesteśmy dziećmi, wszyscy potrzebujemy odrobiny relaksu oraz zabawy. Dlatego też na pierwszy spływ zabieramy Was już 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka!

Plan jest taki jak zawsze. Wstajemy wcześnie rano, wsiadamy w samochody i dojeżdżamy na miejsce startu. Kierowcy odwożą samochody na metę. I ruszamy po jednej z naszych ukochanych rzek Pojezierza Drawskiego!

Jak zawsze również pomagamy w znalezieniu Wam transportu, tudzież ekipy do samochodu. Zatem jeśli nie macie kompletu, a chcecie kogoś zabrać dajcie znać. Jeśli nie macie jak dojechać, nie martwcie się. Miejsce na pewno się dla Was znajdzie!

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!

Inne wydarzenia w QS

Póki co nie mamy zaplanowanych wydarzeń. Bądźcie czujni, szykujemy niespodzianki :)