Grupa QS na Warsaw Salsa Festival

Pojedź z nami na największy salsowy festiwal w kraju!
Już od 243 PLN
8 listopada 2017 (środa) - 11 listopada 2017 (sobota)

Opis wydarzenia

El Sol Warsaw Salsa Festival to największe salsowe wydarzenie w Polsce, które ściąga do Warszawy najlepszych artystów z całego świata. W tym roku zostaliśmy oficjalnym partnerem, dzięki czemu mamy dla Was aż 10% rabat na wszystkie karnety! Dołącz do naszej grupy i zdobądź bilety w najniższych cenach! (ceny w panelu z prawej strony już uwzględniają wyżej wymieniony rabat)

 

Jak wygląda festiwal?

Na ponad 3 dni w centrum kongresowe Gromada zamienia się w tętniące latynoskimi rytmami serce Europy. 6000 m kw powierzchni do tańca jest podzielonych na 9 sal, na których odbywa się ponad 150h zajęć na wszyskich poziomach zaawansowania. Każdy dzień kończy (lub w sumie zaczyna:)) ogromna impreza na 4 parkiety z pokazami gwiazd z całego świata i koncertami muzyki na żywo. 

Przeczytaj koniecznie jak świetnie bawiliśmy się na festiwalu w 2016 roku!

 

Dlaczego warto jechać z nami?

  • Otrzymasz rabat 10%! Już teraz możesz zaplanować na co go przeznaczysz :) Dodatkowych kilka mojito? Zgrzewka izotoników na zajęcia? Żel i pomada na imprezę? Decyzja należy do Ciebie :)
  • 100% pewności - karnet otrzymujesz od razu na swoją skrzynkę mailową. Twoim zadaniem jest zabranie wydrukowanego karnetu ze sobą i dobra zabawa na festiwalu. Żadnych dodatkowych formalności!
  • Nie zginiesz w tłumie! Festiwal to super okazja to poznania masy nowych ludzi, ale zawsze dobrze mieć przy sobie znajomych, z którymi można poplotkować między zajęciami, skoczyć na obiad, wymienić wrażenia z pokazów i wspólnie rozpocząć imprezę :)
  • Wspólny przejazd! Na kilka tygodni przed festiwalem sprawdzimy najlepszą opcję dojazdu (najprawdopodobniej będzie to poranny pociąg Szczecin-Warszawa) i oprócz wesołego pociągu załapiesz się też na zniżkę grupową na przejazd!
  • Zaopiekujemy się Tobą! Dołączając do grupy QS otrzymasz wsparcie przy ewentualnych formalnościach, pytaniach i kontakcie z organizatorem. Logistykę i sprawy organizacyjne zostaw nam :)
Czyli same plusy!

 

Jak dołączyć do grupy QS?

Wybierz interesujący Cię pakiet i zostaw do siebie kontakt. W mailu prześlemy kod rabatowy, który następnie wykorzystasz podczas kupowania biletu. Proste jak budowa cepa! ;) Karnet od razu otrzymasz mailem od organizatora - wydrukuj go i zabierz ze sobą na festiwal razem z dowodem osobistym. TA DA!

P.S. Chcesz kupić karnet, którego nie widzisz na naszej liście? Skontaktuj się z nami, a zdobędziemy dla Ciebie zniżkę!

P.P.S. Kochani! Do festiwalu zostało jeszcze trochę czasu i w programie imprezy mogą zajść przeróżne zmiany, które wymyślą organizatorzy. Nie mamy na nie wpływu. Tutaj znajdziecie regulamin imprezy, a tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!

Wezmą udział

Zainteresowani

Inne wydarzenia w QS

Póki co nie mamy zaplanowanych wydarzeń. Bądźcie czujni, szykujemy niespodzianki :)