Salsa.Szczecin.pl jest serwisem skupiającym ludzi zafascynowanych salsą oraz innymi tańcami z grupy latynoamerykańskich. W ciągu sześciu już lat Po Godzinach przeszło świadomą transformację – od prostego forum dyskusyjnego małej grupy znajomych, do rozbudowanego serwisu, prężnie działającego na rzecz popularyzacji kultury latynoamerykańskiej. Strona nie promuje żadnej szkoły, klubu ani innej instytucji, nie jest także serwisem komercyjnym. Salsa.Szczecin.pl jest platformą dla osób, które tańczą w różnych szkołach, w różnych klubach i z tego powodu mają niewielkie szanse na spotkanie. Po Godzinach jest sposobem na podtrzymanie kontaktów zawartych na imprezach, oraz przeniesienia na parkiet znajomości z sieci.

 

URODZINY

Po Godzinach oficjalnie rozpoczęło swoją działalność w maju 2004 roku, co oznacza, że w maju bieżącego roku obchodzić będziemy już szóste urodziny serwisu! Z tej okazji redakcja portalu postanowiła podziękować swoim użytkownikom za zaangażowanie w rozwój strony, organizując po raz kolejny imprezę urodzinową! Odbędzie się ona w sobotę, 15 maja 2010 roku w SCK Kontrasty. Bilety w przedsprzedaży w cenie 10 PLN dostępne będą w barze Kontrastów już od połowy kwietnia. Cena wstępu w dniu imprezy wzrasta do 15 PLN. Główną atrakcją wieczoru będą z pewnością ekscytujące pokazy tańca. Do współpracy w ramach organizacji imprezy zostały zaproszone wszystkie szczecińskie szkoły tańca zajmujące się tańcami z kręgu kultury latynoamerykańskiej. Swój udział potwierdziły już Abballu Dance Studio, DK Dance, El Cantante, Kimama Dance Studio, Latino Vibe a także Quiero Salsa! Jak widać zapowiada się wyjątkowa noc pełna wrażeń. Oprawą muzyczną zajmą się najlepsi obecnie szczecińscy DJ’e grający muzykę latynoamerykańską, czyli znani i lubiani: DJ Tequila (myspace.com/tequilahifi), DJ Cubano (myspace.com/dj_cubano) oraz DJ Val de Maros (kontrasty.szczecin.pl)! Zaprezentują zebranej publiczności gorącą mieszankę takich rytmów jak między innymi Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, Reggaeton, Dancehall oraz Latin Hip Hop. Będzie to wyjątkowa uczta dla smakoszy latynoskich dźwięków. Na spragnionych czekać będą natomiast liczne promocje na latynoamerykańskie drinki, a także przepyszny, przygotowany specjalnie na tę okazję drink imprezy – „Po Godzinach”! Do innych atrakcji wieczoru należeć będą projekcje, pokazy slajdów na dużym ekranie, a także jubileuszowe losowanie specjalnej płyty z podsumowaniem wszech czasów La Lista Latino Hits!

 

AFTERPARTY

Następnego dnia, na najbardziej wytrwałych czekać będzie natomiast urodzinowe afterparty, w ramach najstarszej w kraju regularnej imprezy z muzyką latynoamerykańską, czyli Clubu Tropicana! W niedzielę 16 maja 2010 roku za konsoletą pojawi się DJ Val de Maros!

 

ORGANIZATORZY

SCK Kontrasty (www.kontrasty.szczecin.pl)

Po Godzinach (www.salsa.szczecin.pl)

DJ Tequila (www.tequila-qs.info)

 

PARTNERZY

Abballu Dance Studio (www.abballu.pl)

DK Dance (www.dkdance.pl)

El Cantante (www.elcantante.pl)

Kimama Dance Studio (www.kimama.pl)

Latino Vibe (www.latinovibe.pl)

Quiero Salsa (www.quierosalsa.pl)