Jest i ona świeżutko upieczona! Nowa choreografia naszej jedynej i wyjątkowej Bersy Cortez! Już 19 października startujemy z nowym projektem choreograficznym dla zaawansowanych!

Ten kurs to ogrom treningów, każdy z nich to 2,5 h intensywnej pracy. Spotykać będziemy się głównie w czwartki i czasem w niedziele, a jeśli będzie potrzeba to zorganizujemy sobie też intensywny weekend pod koniec projektu. Oczywiście tradycji musi stać się zadość i w pełni musicie doświadczyć klimatu naszych projektów, dlatego i w tym roku nie ominie nas obóz w naszym ukochanym Komorzu Będzie bardzo intensywnie, będzie bardzo bardzo tanecznie bo ciężko wyobrazić już sobie nowy taneczny semestr bez takich emocji, bez ostrego wycisku, bez kolejnej, wysoko postawionej poprzeczki, a z Bersy, z semestru na semestr, podnosimy ją coraz wyżej

 

Dla kogo? Dla kobiet i mężczyzn!

Jak co roku każdy projekt to wyjątkowe wyzwanie, duża intensywność, dużo nowych tematów, dużo tempo, a to oznacza, że przyjmujemy osoby, które mają za sobą spore taneczne doświadczenie! To jest zdecydowanie grupa dla zaawansowanych! 

Będzie intensywnie, ale będzie też dużo radości, śmiechu, potu i satysfakcji. Każdy będzie wydreptywał własną ścieżkę. Każdy zauważy też u siebie duże zmiany w jakość ruchu. Zaczniecie czuć się pewniej i swobodniej na parkiecie. Każdy z nas stratuje też z innym doświadczeniem, więc meta dla każdego będzie oznaczać co innego. Tak już jest!

Musimy zmieścić się w określonym czasie, a to oznacza, że na każdym treningu dajemy z siebie wszystko! Bo nie ma czasu do stracenia.

Będzie na koniec występ?

Oczywiście Biorąc udział w tym projekcie nie masz obowiązku występu. Możesz potraktować to jako bardzo intensywny trening. Albo jako proces, wyzwanie. Pamiętaj jednak, że występ to nieoceniona motywacja Podejdziesz do treningów z zupełnie z innym nastawieniem jeśli Twoim celem będzie również pokaz.

Kiedy zaczynamy?

Projekt rozpocznie się w czwartek 26 października Będziemy spotykać się:

  • w czwartki w godzinach od 19.30:00 do 22:00
  • w niektóre niedziele
  • jeśli będzie potrzeba to zrobimy sobie dodatkowo intensywny weekend w Szczecinie
  • obóz w Komorzu 05-07.01.2024
  • pokaz 9 lub 10 lutego

Daty naszych spotkań

Wszystkie daty wypisane są w grafiku

Czy muszę być na wszystkich spotkaniach?

Nie, nie musisz być na wszystkich zajęciach. Wiadomo, różne sytuacje życiowe sprawiają, że czasami odpuścisz i raczej nic się nie stanie. Ale! Dyscyplina mile widziana I o ile nic nie stoi nam na drodze, treningów nie opuszczamy

Sprawy organizacyjne

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Quiero Choreo Advanced

Miejsce: Staromłyńska 6/U16
Godzina: 19:30 - 21:45
Dni: czwartek, sobota, niedziela
Start: 4 stycznia

Zajęcia odbywają się też w niektóre soboty i niedziele
Szczegóły

Ilość zajęć: 13
Cena: 1590 PLN/os
Dni: czwartek, sobota, niedziela
Start: 4 stycznia
Koniec: 20 kwietnia

Zajęcia

4.01 (czw.), 18.01 (czw.), 25.01 (czw.), 1.02 (czw.), 15.02 (czw.), 14.03 (czw.), 21.03 (czw.), 24.03 (niedz.), 28.03 (czw.), 4.04 (czw.), 11.04 (czw.), 18.04 (czw.), 20.04 (sob.)

Koszt:

  • 1590PLN :
  • 900 – w dniu zapisu
  • 690 – najpóźniej do 21 października

Drobnym druczkiem

Tak naprawdę wcale nie drobnym druczkiem, ale jednak na koniec dwie ważne sprawy, o których chcemy otwarcie powiedzieć jeszcze przed rozpoczęciem projektu

Pierwsza rzecz. Zorganizowanie tego projektu to nie jest wcale taka prosta sprawa Dlatego jeśli się zdecydujesz na ten szalony pomysł, to jesteś zobowiązana/zobowiązany uczestniczyć w nim do końca. Umawiamy się więc tak, że jak już bierzesz udział w kursie, to trenujesz z nami aż do finału

Druga sprawa. W koszt kursu nie są wliczone: kostiumy pokazowe, obóz treningowy czy wyjazdy na Festiwale.

To co? Gotowi na wyzwanie?

Kontakt:

Małgorzata Trzebiatowska

tel: 694911006