We wrześniu, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem nowego roku szkolnego, zapraszamy Was na intensywne kursy Bachaty! Uruchamiamy aż trzy grupy na trzech różnych poziomach zaawansowania. Spędź aktywnie czas, nawiąż nowe znajomości i naładuj się pozytywną energią poznając ten przepiękny, sensualny taniec.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Bachata 1 jest kursem od podstaw, będziemy się uczyć Bachaty od absolutnego początku Spokojne tempo prowadzenia zajęć, każdy ruch i każda figura rozłożona na czynniki pierwsze. Grupa ta będzie spotykać się w środy, począwszy od 5 września.

Bachata 2 to grupa przeznaczona dla osób, które znają już podstawy Bachaty. Nieco przyspieszymy i zaznajomimy się z trudniejszymi figurami. Spotykać będziemy się w środy a pierwsze zajęcia przypadają na 5 września.

Bachata 3 natomiast jest grupą dla bachatowych hardkorowców. Wstęp tylko dla osób, które poziom B2 mają już za sobą. Trudniejsze figury oraz tajemnice rdzennych Dominikańczyków podane jak na tacy. Będzie jechać ostro w czwartki, zaczynając już od 4 września.

Ile zajęć? Ile to kosztuje?

Sprawa jest bardzo prosta Otóż każdy z trzech kursów obejmuje równiutko 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Koszt każdego z kursów to 160 PLN od osoby, czyli totalnie po taniości.

Muszę mieć parę? Jak się ubrać?

By wziąć udział w kursie absolutnie nie trzeba mieć pary. Bardzo dużo osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy regularne zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków. Buty? Na pewno zmienne, natomiast na niższych poziomach sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Gdzie Bachatujemy?

Wszystkie grupy bachatują w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na 1 piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl