Myślisz o aktywnym spędzaniu czasu, chcesz poznać nowych, fantastycznych ludzi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na niedzielne wieczory :) Przyjdź na nowy kurs salsy dla początkujących! Już 28 lutego o godzinie 20:15 w sali przy Dąbrowskiego ruszy zupełnie nowa grupa. Przyjdź teraz i poznaj taniec w trzy miesiące!

Niedzielny kurs dla początkujących obejmuje aż 12 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdą niedzielę w godzinach od 20:15 do 21:45. Kurs obejmie podstawy salsy liniowej w parach, ruedy de casino oraz bachaty. Koszt całego kursu przy 12 spotkaniach to jedyne 180 PLN od osoby, co daje 10 PLN za godzinę zegarową.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestników rozlosowany zostanie karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby, a raz w miesiącu organizować będziemy darmowy practice, dla wszystkich głodnych dodatkowej wiedzy :) Szczegółowe informacje o zajęciach w naszej szkole znajdziecie w zakładce zajęcia.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia tej grupy odbywają się w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl