Propozycja dla salsowych dziewczyn, które chciałyby poruszać się w tańcu z gracją, wyglądać seksownie, poprawić prezencję czy też jeszcze bardziej podobać się facetom :) W piątek 8 kwietnia wystartują dwie zupełnie nowe grupy Ladies’ Styling na dwóch różnych poziomach.

Pierwsza grupa dedykowana jest dla Pań, które do tej pory nie uczestniczyły w tego typu zajęciach. Drugą zaś kierujemy dla wszystkich Pań posiadających już minimalne doświadczenie w zajęciach Ladies’ Styling. Piątkowe grupy dla pań obejmują aż 8 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy piątek w godzinach:

  • od 18:30 do 20:00 grupa początkująca
  • od 20:10 do 21:40 grupa kontynuacyjna

Koszt całego kursu przy 8 spotkaniach to jedyne 120 PLN od osoby. Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestniczek wybierzemy karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej z Was. Szczegółowe informacje o zajęciach w naszej szkole znajdziecie w zakładce zajęcia.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl

Ladies' Styling